[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Pravidlá fóra

Pravidlá fóra

Každý prispievateľ by si mal prečítať tieto pravidlá. Návrhy a pripomienky k pravidlám

Pravidlá fóra

Poslaťod Administrátor » 3. Dec 2007, 21:54

Milí užívatelia tohto fóra!

Keďže toto fórum som vytvoril predovšetkým na to, aby si tu ľudia medzi sebou radili a pomáhali, bavili sa tu, a skrátka, aby prinášalo radosť, dobrú náladu a pohodu, zaviedol som tieto pravidlá, ktoré bude treba dodržiavať. Kto ich dodržiavať nebude, bude môcť byť vylúčený z fóra a jeho príspevky môžu byť zmazané. Nemôžem sústavne sledovať všetky príspevky, preto ak sa stretnete s takýmto nedodržiavaním pravidiel upozornite ma prosím súkromnou správou, alebo mailom, aby som mohol včas urobiť potrebné opatrenia.

Pravidlá:

1. Je zakázané používanie vulgárnych slov, či už v slovenčine alebo v preklade.
2. Je zakázané urážať kohokoľvek na tomto fóre, a to aj bez použitia vulgárnych výrazov.
3. Je zakázané písať hanlivo konkrétne o komkoľvek na tomto fóre,
hoci by to bola pravda.
4. Je zakázané písať príspevky, ktoré robia zlú krv medzi ľuďmi, hoci by boli pravdivé a oprávnené.
5. Je zakázané vkladať viacnásobne rovnaké príspevky, a to najmä do tém, s ktorými príspevok nesúvisí.
6. Je zakázané zakladať nové témy, obsahovo zhodné s témami už založenými, obzvlášť, ak je takáto téma viditeľne otvorená a "čerstvá".
7. Je zakázané vkladať obrázky s vulgárnym, urážlivým, pohoršujúcim alebo pre deti nevhodným obsahom.
8. Je zakázané vkladať príspevky hanobiace či urážajúce rasu, náboženstvo a presvedčenie



Ďalšie pravidlá môžu postupne vznikať, takže sa sem treba občas pozrieť.

Návrhy na ďalšie rozumné pravidlá sú vítané, rovnako pozmeňovacie návrhy. Môžete ich písať do témy: "Pravidlá fóra - návrhy a pripomienky".

Posudzovanie nedodržania pravidiel je výhradne vecou administrátora a nie je proti nemu možné odvolanie.

Administrátor
Naposledy upravil Administrátor dňa 5. Dec 2007, 22:32, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Späť na Pravidlá fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť