[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Mám otázku

Mám otázku

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

Mám otázku

Poslaťod Veja » 18. Apr 2006, 10:33

Ahojte, chcem sa spýtať na jednu mačku neviem čo je to za druh ale je taká pekná šedá ako keby zamatová je v reklame na nejaké mačacie konzervy, sestrin priateľ by si rád zadovážil takúto mačku len by chcel vedieť čo je to zač a aká vlastne je predtým než by si ju kúpil :)
Veja
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 7. Mar 2006, 11:30
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SH a perzska macka:) » 18. Apr 2006, 10:46

ak je to na reklamu whiskas, tak je to britska s pasikmi( teraz neviem ako sa to povie) pozri si na tejto stranke britske chov.stanice kde chovaju macky s takymito znakmi..... lebo britky mozu byt vseljako sfarbene....
preto si myslim, ze to bola britka alebo to mohla by normalna domaca macka, ale ja skor tipujem britku...
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod SH a perzska macka:) » 18. Apr 2006, 10:51

uz som ti to aj nasla!!!!!
Pozri si hned prvu chov. stanicu britskych maciek..... Potom si tam klikni na maciatka, daj si vrhy a potom vrh C, ta farba sa vola mramorova :D
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Veja » 18. Apr 2006, 11:19

veľmi pekne dakujem :o)))
Veja
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 7. Mar 2006, 11:30
Bydlisko: Bratislava

:(:(:( Vraaat sa trubka moja :(

Poslaťod Fallen_board » 11. Apr 2010, 15:31

Ahojte chcela by som sa opytat ci aj kastrovane macky odchadzaju z domu. Cez den ju stale pustame vonku a vecer ju davame dnu.Stale ak na nu zapiskam pride,stale so mnou spi,hra sa,kazde rano ma budi,ale pred par dnami som na nu piskala a neprisla.Hladala som ju vsade a potom som vytlacila vsade letaciky a kazdemu som podavala do schranky.Uz ju hladam 5 den a nikde nic :cry: :cry: :cry: Neviete mi povedat ci sa vrati? Alebo ci je bezne ze takto macky odchadzaju pretoze je to vlatne moja prva macka a nikde na nete neviem najst ci je bezne ze takto macky odchadzaju alebo nie. Par znamych co chovaju macky mi povedalo ze pride pretoze aj im tak na par dni alebo mesiacov odisli a potom sa vratili :( :( :(
Fallen_board
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11. Apr 2010, 15:13


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 1 hosť