[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Mačka a kožená sedačka

Mačka a kožená sedačka

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

Mačka a kožená sedačka

Poslaťod Janka321 » 20. Júl 2016, 10:25

Ahooojte,
som tu nová, tému som takúto nenašla, tak hádam sa neopakujem :-) Máme doma fešandu Lili (britská modrá) aaa chceli by sme si kúpiť koženú sedačku... Bojíme sa však, čo s ňou Lili urobí :D Chceli by sme niečo kvalitnejšie, koža od Phase by mala niečo vydržať, myslím niečo takéto: http://sedackyphase.sk/sofa/monaco-novinka-2015/?leather=1 aleee predsalen,ak sa Lili rozhodne, že ju zničí, tak sme nahratí.... alebo ste objavili niečo super odolné? Či mám rovno na koženú sedačku zabudnúť? :-/
Díky za každú radu!
Janka321
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Júl 2016, 10:17

Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron