[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Macka sa boji druhej macky

Macka sa boji druhej macky

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

Macka sa boji druhej macky

Poslaťod DenisaW » 3. Jún 2016, 7:39

Mame 5 rokov dve macky, obe su sterilizovane. Pred mesiacom bola jedna na odstranovani zubneho kamena a ked som ju este celkom neprebratu priniesla domov, druha macka ju napadla. Bola z toho riadna mela, Teri, ta narkozova macka bola dva dni mimo, tu zdravu sme pratali z domu, aby sa nepozabijali. O den bolo vsetko ok. Dnes som prisla z roboty a doma akoby sa prehnalo tornado, vsade chlpy, vsetko pozhadzovane, cely byt poocikavany, dokonca aj okakany, ale take hnackove a macky su stale v sebe. Teri bola na balkone, ani za svet nechce ist dovnutra, vrcala aj na mna, aj na muza, nedalo sa ku nej priblizit, zjezeny chrbat, usi dozadu. Nechce ani jedlo, ani mlsky. Tak som ju asi hodinu nechala, potom som isla za nou, prihovarala sa jej a dala sa pohladkat, aj chytit na ruky. No akonahle som s nou chcela ist dnu, vytrhla sa mi a zase sa schovala. Stale pozera do prazdnej kuchyne a syci. Druha macka bola cely cas zavreta v izbe. Po case som ju pustila, hned utekala za Teri, ale ona na nu len vrci a syci. Ta druha si ju vobec nevsima, len proste chce ist na balkon ako kazdy vecer. Nic sa nezmeilo ani do polnoci. Musela som to vyriesit tak, ze tu vystrasenu macku som dala nasilu do nasej izby, celu ma pri tom poskriabala ako sa branila, dala som jej tam zachod, jedlo a vodu a zamlki sme sa. Druha celu noc skrabala na dvere, ta poblaznena nespala sycala a jezila sa. Rano vyzerala pokojna, ale ked som otvorila dvere a vpustila druhu cicu, zacala znovu. Je evidentne vystrasena, akoby ta druha bol niekto cudzi, kto jej ublizil a nie jej partacka s ktorou spolunazivaju uplne v pohode uz par rokov. Tak som ju opat nechala zamknutu v izbe (ta pokojna cica je aj velmi sikovna a vie si zavretu izbu otvorit) aby sme vobec mohli odist do roboty. Ja som zufala, neviem co sa stalo, ani co mam robit. Viete niekto poradit? Mate podobnu skusenost?
DenisaW
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Jún 2016, 7:26

Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron