[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Macka a kocur kastrat

Macka a kocur kastrat

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

Macka a kocur kastrat

Poslaťod Clarissa222 » 9. Jún 2014, 21:49

Ahojte.... chcela by som sa Vas opytat.. na Vas nazor
Mam macicku Ragdoll.1 a pol roka ma... a kocurika ma.8,5mesiac
Ked som doniesla kocura macicka mala.8mes.. dost nanho chrcala.. sycala ale to bolo normalne .. chranila.si uzemie a museli si na seba zvyknut.. neskor som ju dala vykastrovat a kocurik spal pri.nej po narkoze.bol mily
No dnes som dala aj jeho vykastrovat... akonahle sme sa vratili od veterinara.. macka.spozornela,ocuchala prepravku a.odisla
Ked sa dnes vecer zobudil po narkoze a este sa motal.. prisiel.k nej a ona zacala sycat
. vrcat a potom ho.zahnala do kuta.. on je este v narkoze a.nevie sa branit.. trosku sa bojim aby mu neublizila lebo on sa nevie.branit a este nema.dobru koordinaciu..su obaja.rovnakej rasy...on ma okolo 7kg ona 5kg..
myslite ze jej teraz smrdi??.a.znova ho nechcr prijat? alebo preco.ma take neprimerane spravanie?
Neublizi mu ked budu v jednej miestnosti??
Clarissa222
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 9. Jún 2014, 21:37

Re: Macka a kocur kastrat

Poslaťod Peťo » 10. Jún 2014, 9:36

Ahoj Clarissa, podla mna to prejde, ona z neho možno ešte cíti ten veterinárny pach, aj to, že je po tej narkóze taký divný pre ňu, môže byť dôvod, že k nemu má nedôveru. Pre istotu buď zatial pri nich keď sú spolu. Sám som zvedavý ako to bude pokračovať, daj vedieť potom. Držím palce.
:ahoj:
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron