sused-vrah

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

sused-vrah

Poslaťod MartinASP » 22. Apr 2011, 21:37

Dobry, mam taky problem ze sme mali dve macky a sused zacal tento tyzden v pondelk vykrikovat ze nam ich zabije. nastavil pasce v ktorej aj chytil jednu ale sme ju vyslobodili. tento stvrtok nam zastrelil z jeho pozemku nasu macku ktora bola sterilizovana, vychovana ako moja vlastna dcera mi bola. strelil ju na nasom pozemku kde as z poslednych sil doplazila do garaze kde umrela. teraz sa bojime o druhu macku ktora nam este ostala, nevieme co mame robit, kedze macky chodia aj na jeho pozemok a vlastne vsade. a to tato druha aj vrhla 5mladych dneska.(piatok), bol som aj na policii ale je to zahlasene iba aako strelba kedze nedosli zdokumentovat alebo co mrtvu macku. neviem co mam dalej robit, bojim sa nielen o macaciu matku 5maciatok ale uz pomali aj o svoje zdravie. kebyze viete neake vychodisko, poprosil by som vas on. dakujem
Ryby a mačky. Byť volný ako vták. Viac ani nepotrebujem.
MartinASP
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 22. Apr 2011, 21:34

Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron