Hľadám domov pre choré mača

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

Hľadám domov pre choré mača

Poslaťod ladymacbeth » 9. Sep 2009, 16:26

Hľadám niekoho, kto by sa mohol ujať mačiatka, ktoré ma zdravotné problémy a je dosť možné, že na očko už ani nevidí. Objavila ho kamarátka u nich na sídlisku, ja som ho nevidela, takže píšem len na základe info od nej. Mačiatko má vraj na očku zákal a tiež mu z neho tečie - zrejme hnis. Inak je vraj prítulné. Ak by sa našiel niekto, čo by bol schopný starať sa oň počas liečby a najlepšie si ho aj nechať, prípadne by sme mu spoločnými silami našli nový domov, ozvite sa mi prosím. V rámci mojich možností by som veterinára zaplatila, inak mu pomôcť bohužiaľ nedokážem :cry:
Mačiatko je v HC, po stanovení diagnózy u veterinára mača doveziem.
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod ladymacbeth » 15. Sep 2009, 18:21

Ak by niekoho zaujímalo, ako to dopadlo s malou Kuki, mrknite sem :wink:
http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic.php?f=8&t=4842
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod ladymacbeth » 19. Nov 2009, 10:35

Tak takto nám vyrástla malá Kuki: http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic. ... 19#p101219

je neskutočne nádhernááá a stále hľadá domov!
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod ladymacbeth » 8. Jan 2010, 15:23

už nehľadá... je umiestnená 8)
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron