cicinka

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

cicinka

Poslaťod barbara » 18. Jan 2006, 16:42

:mrgreen:Moj kocur je mili a pritulny.Vola sa Frico lenze ked ho dam von aby si zabehal nechce ist dnuka ked ho volam.Moze mi niekto pomoct??Dakujem[/b]
barbara
 

Poslaťod lili » 2. Mar 2006, 18:15

nooo, to uz je tak, macky nie su psy takze nepridu na zavolanie. Ale ak je zvyknuty na vas a vie ze u vas dostane vzdy na jest, mal by vratit aj keby to bolo po tyzdni, lebo ked maju macky ruju tak kocuri sa vracaju az po dnoch domov, aby stihli naparit nie jednu ale viacej maciek naraz. Ak mate macku tak ta by mala prist hned v ten den domov. zvlast domace macky sa radi tulaju....
lili
 

Poslaťod Hosť » 19. Júl 2006, 12:32

Najlepsie bude,ked svoju macku nebudete pustat von,tak ju uz nikdy nebudete musiet volat dnu... :D
Hosť
 

Poslaťod Michaela » 20. Júl 2006, 16:59

vyskusaj voditko na macky. len najprv ho treba naucit na voditko
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod katuska » 3. Sep 2006, 11:23

My mame tiez kocura, vykastrovaneho, a pustame ho von. Byvame ale na prizemi, a tak sa vie kedykolvek vratit, ak chce. Zatial bol najviac vonku asi hodinu. Ak dojde, pohladkam ho a vzdy dostane nejaku maskrtu. Ak je po blizku a volame ho, reaguje na meno, ale nie vzdy pride. Ale ak sustime s nejakym igelitom, vzdy pride, lebo caka nejaku dobrotu. Mozte to tiez skusit.
Vela stastia.
katuska
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 7. Aug 2006, 15:31

Poslaťod kimberley » 22. Sep 2006, 21:49

Kastrácia pomôže vždy. Akurát nie vždy stopercentne. Kocúr však stratí väčšinu svojich pudov takže je to s ním ľahšie. Moji známy majú kastrovaného kocúrikaa ten im značkuje tak raz za rok :wink:
Na čistenie je naozaj dobré(myslím s mojimi skúsenosťami) Savo.Akurát, že už mám "vyžratých" viacero vecí :P
ASTA-*24. 04.2003
TIGER-*15. 08.2006
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Degeš » 25. Dec 2006, 11:24

Ja bi som vám odporúčal ked máte cicinku doma v byte tak ju vôbec nepušťajte von a máte to bez problémov. :mrgreen:
Degeš
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Dec 2006, 9:00
Bydlisko: nutné


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron