[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - nahnevala ma susedka

nahnevala ma susedka

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

nahnevala ma susedka

Poslaťod Anjika » 6. Mar 2008, 16:34

Ja som tá, ktorá sa starám o tri polročné pouličné mačičky. Dávam im potravu, vodu a vymieňam im handry v krabici. Dala som všetky tri strilizovať a vyšetriť, mám aj papier od veterinára. V podstate sú micky aj u ostatných ľudí obľúbené, no dnes jedna susedka z vedľajšieho vchodu frfľala, že nech ich nekŕmim, lebo roznášajú rozličné choroby. Pritom tieto mačky nemajú ani blchy ani červíkov, vraj sú zdravišie ako bežné domáce micky. Reagovala som nasledovne: Povedala som jej, že mačkyx boli na vetrine a ona ona, či som si istá, že to boli práve tieto mačky. Tak som jej odvetila, že som bola pri tom a že ich poznám. Ani tejto odpovedi neverila. Som z toho smutná a obávam sa, že im ublíži. :evil:
Anjika
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Aug 2007, 20:37

Poslaťod petala » 9. Nov 2009, 18:00

takato ludska bezohladnost je hrozna, mat zlych susedov je horsie ako zlu rodinu. bohuzial, takymto ludom nepomoze ani to, ze im clovek vysvetli ako sa veci maju a moze aj doniest papier od doktora... nic...len vela nervov
petala
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 9. Nov 2009, 17:24


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron