Nedovolia mi mačku

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

Nedovolia mi mačku

Poslaťod Anjika » 12. Feb 2008, 7:05

Mám 33 rokov a bývam s rodičmi v byte. Viem o jednom 7 týždňovom pouličnom mačiatku. Chcem si ho vziať, no rodičia nedovolia. A to napriek tomu, že už bolo na veterine a ja s ním tiež chcem ísť k zverolekárke. Nepáči sa im, že je to mačka z ulice. Ja viem, že kvôli zdravotným problémom nemôžem mať dieťa. Tak by som rada mala aspoň nejaké milé zvieratko.
Anjika
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Aug 2007, 20:37

Poslaťod Andrea Klegová » 12. Feb 2008, 16:57

To mi je naozaj ľúto, že ti nechcú dovoliť to mačiatko. A čo tak zaobstarať si teda nejaké, ktoré by vyhovovalo aj im? Mne osobne by nevadilo ani pouličné mačiatko, vlastne s takou Mickou sme aj začínali a to som ju zaobstarala v čase, keď mala dcéra 3 roky a naučila som ju k takej zodpovednosti za zviera, že teraz sama vlastní CHS mačiek.
Budem držať palce a nevzdaj sa tak ľahko.
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03

Poslaťod Lucia.ja » 12. Feb 2008, 19:45

ahoj anijka! sorry že ti to poviem takto ale ty máš už 33 rokov a potrebuješ povolenie od rodičov aby si mohla mať mačku? :?: Keby si mala 10 rokov tak tento dotaz ešte pochopím. Ak ty mačičku chceš a rodičia nie tak je najvyšší čas osamostatniť sa nie? Alebo im skús dokázať, že ty si zodpovedná osoba, ktorá zvládne aj mačiatko. Skús snimi o tom podebatiť a presvedčiť ich, že ti to zvládneš. Nechcela som ťa uraziť ani nič podobné tak to tak prosím ťa neber :wink: A daj vedieť ako to dopadlo.
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod ariana3 » 13. Feb 2008, 15:50

Ahoj, nechápem tvojich rodičov, prečo sa obávajú mačičky z ulice. Pokiaľ je vyšetrená veterinárom, odčervená, tak naozaj nemusia mať žiadne obavy! A taká mačička z ulice je oveľa prítulnejšia a vďačná za záchranu. Ja viem o čom hovorím. Doma máme Britské modré mačičiky a vonku takú"pouličnú" ale tá je oveľa prítulnejšia, vždy keď ju vezmem na ruky pradie a na rozdiel od našich šľachtených sa vždy chce pestovať. Náš briťák sa nechá pestovať len keď on má náladu!!! A tú mačičku čím skôr zober z ulice! Veď sú teraz silné mrazy, kde to chuďa vlastne je v noci?
ariana3
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 6. Feb 2008, 13:50


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron