FELIWAY - riešenie na močenie, škrabanie, nepokoj?

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

FELIWAY - riešenie na močenie, škrabanie, nepokoj?

Poslaťod Lenulik » 6. Jan 2007, 0:10

Počula som o elektrickom difúzery FELIWAY popis je na http://www.vetnet.sk/tdetail.php?tvid=133 , chcem si ho tam aj kúpiť, len by som sa chcela s niekym poradiť, kto ho už vyskúšal či naozaj funguje a zabraňuje škrabaniu nábytku....
Lenulik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 5. Jan 2007, 23:56

Poslaťod marcellik » 7. Jan 2007, 17:08

My sme mali ten istý problem so sedačkou, ked sme sa rozhodli, že si zadovážime novú, tak sme zisťovali ako by sme mohli škrabanie našeho murka odstrániť. Feliway mi odporučil veterinár, že je to novinka a v anglicku sa to teraz dobre predáva. Tak sme si ho zohnali a je to super vecička. Odkedy to máme v zásuvke tak murko už neškriabe novú sedačku... Takže som s ním úplne spokojná.... :wink:
marcellik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 7. Jan 2007, 17:02

Poslaťod vera9 » 5. Aug 2009, 19:36

ahoj marcellik, pises ze si feliway pouzivala koli kocurikovi. Nevies asi po akej dobe prestal skriabat? Zaujimam sa o to lebo sa ho tiez chystam kupit.
vera9
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 3. Aug 2009, 11:47

Poslaťod Andrea Klegová » 6. Aug 2009, 6:36

Vera, musíš sledovať aj dátumy posledných príspevkov, od Marcelika je to naposledy z roku 2007, ktovie, či sem ešte chodí :wink:
Ale, počula som na Feliwey rôzne názory, žiaľ, väčšinou negatívne, vraj zaberá veľmi málo. Ak sa ti mačička škriabe, skús skôr nejakú dorbú kozmetiku na citlivú pokožku, resp., skôr by som asi zašla k veterinárovi, aby vylúčil prípadné možné ochorenie, alebo parazitov, ktorí tiež môžu spôsobovať škrabanie sa mačky.
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03

Poslaťod vera9 » 6. Aug 2009, 18:50

Andrea moja macka sa neskriabe iba som sa marcellika pytala po akej dobe prestal skriabat nabytok...ale nevadi asi sme sa zle pochopili. U mna ide o iny problem. Prednedavnom sme si vzali maciatko s ulice a nasa "stara" Luna ju akosi nema v laske. Viem ze sa to medzi nimi musi ustalit a nechat tomu volny a kludny priebeh ale chcela by som im aspon trochu pomoct... ono to medzi nimi nie je az take zle a uz si pomaly k sebe hladaju cestu. :wink:
vera9
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 3. Aug 2009, 11:47

Poslaťod vera9 » 6. Aug 2009, 19:05

PS: ked si uz zacalo o tej kozmetike aku pouzivas?
My sme uz vyskusali vselico no najviac sa mi osvedcila kozmetika KW. Minule som zo zvedavosti objednala sprej pre lesk srsti od Héry vola sa to Félin Eclat ktory my uz odporucali viacerí chovatelia. Bol dost drahy ale nic vynimocne to nie je. Pouzivam to iba ked idme na vystavu- hlavne pred posudzovanim. Inak nepokladam za velmi dolezite nejak specialne upravovat srst dom. macke. Verim ze srsti pomaha hlavne vyvazena strava ktora je u nas pred pripravkami na 1. mieste. 2.patri cesaniu...
vera9
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 3. Aug 2009, 11:47

Poslaťod Andrea Klegová » 6. Aug 2009, 21:01

Aha, tak áno, pochopili sme sa zle :-D, nevadí.
Záleží veľmi na tom, akú máš cicu. Ja som momentálne na KW trochu nie že zanevrela, ale z tých, čo som doteraz vyskúšala, ostáva len keby som náhodou zrovna nemala to, čo potrebujem.
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron