[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - kto poradi ???

kto poradi ???

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

kto poradi ???

Poslaťod Prozak » 14. Sep 2006, 18:41

sused chova macky a na nasom dvore si spravili zachod co s tym ????
viem ze je nieco co macky odpudzuje ale neviem co to je pomozte mi dik
Prozak
 

Poslaťod Andrea Klegová » 14. Sep 2006, 19:13

Naozaj existuje niekoľko prípravkov na to, aby odpudzovali mačky. Nemyslím si, že sa to však podarí vonku. Jednak preto, že to rýchlejšie vyprchá a jednak preto, že by ste toho museli mať asi za cisternu.
Jeden z prípravkov sa volá Cats stop, dostať ho v špecializovaných predajniach s potrebami pre zvieratá. Mačky nemajú rady aj vôňu citrusov. Myslím však, že tu celkom úspešný nebudete.
Skôr by som odporučila porozprávať sa so susedmi a vysvetliť im, že ten mačací pach výkalov a moču je pre Vás nepríjemný.
Exixtujú predsa podstielky pre mačky, možno by stačilo rozmiestniť niekoľko záchodíkov na susedovom priestranstve.
Držím palce.
Andrea Klegová
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 12. Jan 2006, 20:03

Poslaťod prozak » 16. Sep 2006, 18:09

no vidim ze pomoze puska keby to boli aspon niejake pekne macky ale je to len pulicna zmes
prozak
 

Poslaťod . » 17. Sep 2006, 15:20

no tak to si moc mudro nevyriesil a co ze to neni cistokrvna macka, ved taku by ani nepustal von.... ale ako tak im tam urob nna tvojej zahrade niaky piesok a oni by len tam chodili alebo co ale zastrelit urcite nie, ved to uz je na slobodu zvierat taketo verejne vyjadrovanie. :evil:
.
 

Poslaťod ladymacbeth » 20. Sep 2006, 19:12

to prozak: :shock: :cry:
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Hosť » 22. Sep 2006, 21:31

Neviem či sa to už nejako vyriešilo, ale existuje takzvaný odpudzovač na mačky, ktorý si môžete dať na záhradu. Stojí to okolo 55 dolárov a tu je stránka na, ktorej si to môže hocikto kúpiť alebo len pozrieť.
Je tam napísane, že sa to veľmi ľahko aplikuje do areálu, ktorý chcete "odmačiť" :D .Keď zistí, že je tam nejaká mačka začne to vydávať vysoké tóny, ktoré počujú len oni.(ževraj :) )

www.petgadgets.com/product_details.cfm? ... tent-id=65
Hosť
 

Poslaťod kimberley » 22. Sep 2006, 21:34

To nad tým som napísala ja. A neviem prečo tá stránka nejde.Viac o tom je na stránke www.cats.sk/forum/viewtopic.php?t=415
ASTA-*24. 04.2003
TIGER-*15. 08.2006
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

oDPUDZOVACE

Poslaťod Radim » 23. Sep 2006, 7:37

Prozak: Odpudzovace maciek najdete v obchode Mostna 13, Nitra. Su tam na vyber spraye, zavesne vankuse, roztok. :D
Radim
 

Poslaťod Klimentová Viera » 7. Sep 2009, 14:29

dobrý deň
Klimentová Viera
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Sep 2009, 14:26

Zrušenie témy

Poslaťod Klimentová Viera » 9. Sep 2009, 14:29

Práve túto tému som nezadávala. Zmazali ste mi tú dôležitú "Močové kamene"
Klimentová Viera
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Sep 2009, 14:26

Re: kto poradi ???

Poslaťod petka123 » 12. Okt 2011, 17:34

Dobrý deň mám mačiatko približne ma asi 4 mesiace a v očku ma teke biele a ocká sa jeje prevracajú neviem co jeje je a velmi sa o nu bojim pomoze niekto Ďakujem :(
petka123
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 12. Okt 2011, 17:31


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť