[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Ako odnaučiť psíka kadiť do búdy

Ako odnaučiť psíka kadiť do búdy

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Ako odnaučiť psíka kadiť do búdy

Poslaťod Hbakabav » 25. Máj 2017, 17:54

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať máme s našim malým ňufákom taký problém, že má koterci a v koterci samozrejme búdu v ktorej ma matrac lenže problem je ten ze on si do tej budy kadi aj moci. Robi to len v zakrytej casti budy pri otvore do budy spi. Nikdy to nerobi cez den lebo to je väcsinou pusteny na dvore a chodime s nim na prechadzky ale nakolko ma este len 4 mesiace na noc ho este nechceme nechavat pusteneho. To ze si kadi do koterca je v poriadku ale cistit mu budu je jednak dost zlozite a taktiez aj nakladne kedze do dvoch troch dni znici jeden matrac. Klasicka metoda dat mu do toho nufak nezabera tak ak sa uz niekto stretol s takymto problemom budem velmi vdacna za kazdu radu. Inak je psik velmi sikovny a mudry rychlo sa uci a pocuva ale od tohto ho nemozeme odnaucit
Hbakabav
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Máj 2017, 17:47

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron