[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - zavýjanie šteniatka

zavýjanie šteniatka

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

zavýjanie šteniatka

Poslaťod NMM » 31. Máj 2016, 21:28

Ahojte. :ahoj: Štyri dni máme doma šteniatko AO (austrálsky ovčiak) je milá, hravá, prítulná, myslím že fázu "smútenia" za mamou sme už zvládli. Mám pocit že teraz smúti za nami. Máme ju vonku vo voliére a vždy keď ju tam dám si dve- tri hodinky pospí a potom neskutočne kňučí. Cez noc za ňou nechodím aby si na mňa nezvykala, vo voliére sa s ňou hrám aby to tam mala rada. Dávam ju tam aj cez deň aby sa učila samostatnosti. Chcela by som sa vás spýtať či to mám ešte čakať alebo na to existuje nejaký "trik"? Ďakujem za odpovede cafe
NMM
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 31. Máj 2016, 21:13

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron