[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Yorkshirsky terrier- problem s inymi psami

Yorkshirsky terrier- problem s inymi psami

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Yorkshirsky terrier- problem s inymi psami

Poslaťod Bajuška » 15. Jún 2015, 18:53

hojte, Prosim o pomoc mam 5 rocneho yorkshirskeho terriera, ktory ma problem s inymi psami- teda aj fenkami.
Byvame v panelaku, na prechadzkach fenky onucha a ignoruje a psov agresivne napada.
Priznavam, spravila som chybu v jeho socializacii. Prestahovali sme sa z domu do bytu. V dome boli na dvore stredoazijsky ovciaci, s ktorymi sa poznal od mala s nimi problem nemal ale s vudzimi psami sa nestretaval.
Dnes tu bola na navsteve maltezacka, raz na nu zavrcal a okrikla som ho.
Nasledne ju ignoroval. Ona sa s nim chcela hrat a hadzala mu lopticky- nechcel ignoroval.
Mne to dojde akoby sam nevedel ako sa so psom kamaratit, nevie ako sa s nimi hrat.
Da sa to nejako naucit aj ked je pes dospely?
Myslite, ze by pomohlo dalsie stena co ho to nauci?
Dakujem :-)
Bajuška
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14. Jún 2015, 20:29

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron