[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Maltezák-poradte mi prosím

Maltezák-poradte mi prosím

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Maltezák-poradte mi prosím

Poslaťod domchichi » 13. Aug 2014, 0:08

Mám doma týžden psíka maltezáka. Pomaly si zvykáme..
Potrebujem poradiť čo sa týka cikania/kakania v byte.
ako ho to mám odnaučiť???
Skušala som asi všetko, vyhrešiť ho, strčiť mu do toho ňufák, hneď ho zobrať von, keď potrebu spravi vonku pochvalit ho a dat mu odmenu (granule) ale nič, stále sme na to rovnako.
takisto potrebujem poradiť čo sa čistoty týka, doteraz bolo sucho, ale dnes pršalo a ako som došla domou z vychádzky som mu umyla labky, utrela, ale všade je špina, uplne všade.a
samozrejme rodičia nadávaju, že pes pojde preč.
Čo mam robiť???? :(
domchichi
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 13. Aug 2014, 0:03

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť