[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Problem s westikmi

Problem s westikmi

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Problem s westikmi

Poslaťod lenkaja » 5. Nov 2013, 11:23

Dobry den,mame doma 3 psov,fenu nemeckeho ovciaka a 2 westikov.A prave ten problem je s nimi.Jeden westik je otcov a ten je uz od steniatka doma.No ale s tym mojim som prisla na Slovensko nedavno kedze som zila mimo SR a nastahovala som sa k rodicom.Ti dvaja vobec nemozu byt spolu stale sa biju,uz len ked sa vidia tak vrcia na seba.Uz sme ich aj nechali aby si to vyriesili medzi sebou ale stat tam pri nich a pozerat sa ako si idu po krku tak sme ich radsej odelili,aby sa nieco zle nestalo.Este predtym,ked som prisla na dovolenku aj so svojim psom tak sa chytili,ale potom vsetko bolo v poriadku mohli byt spolu na dvore,ale teraz ich musime davat von na striedacku,ked su dnu tak jeden v jednej izbe a druhy v druhej izbe.Uz som z toho nestastna,lebo vobec neviem co s nimi.Este ten moj pes sa uplne zmenil,stale brese,vrci na mna,vobec neposlucha.Co niekedy som s tym vobec problem nemala,ked som dala pokyn ku mne prisiel ale teraz nic brese tak brese a nic ho nezaujima.Prosim Vas keby ste mi mohli poradit co s nimi.Dakujem
lenkaja
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Nov 2013, 11:20

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť