[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - AD 1,5 rocna stale kadi do voliery, vie niekto poradit ?

AD 1,5 rocna stale kadi do voliery, vie niekto poradit ?

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

AD 1,5 rocna stale kadi do voliery, vie niekto poradit ?

Poslaťod liewik » 8. Aug 2013, 8:42

Ahoj vie mi niekto pomoct ako odnaucit nasu hluchu Arwen od kadenia do voliery ? :yawn:
Do voliery su nase tri fenky zavrete na noc asi od 10-6,30 rana kvoli tomu ze sa permanentne pocas ruska tmy snazia nejak dostat cez plot bud do pola k inym susedom co maju sliepky alebo k vedla k susedovi ktory chova zajace, a ked mu uz druhykrat zahrdusili cely chov, nechcem mat problemy este aj so susedmi :( .... Mimochodom plot mame riadne urobeny ale oni si cestu najdu vzdy :)
no ale nie to je dolezite, ide o to ze cely den su vonku, maju vybeh 13á kde mozu slobodne behat, hrat sa, kakat a cikat a nas RTW a krizenec RTW s ovciakom to aj robia, myslela som ze Arwen ich bude napodobnovat, ale ona si robi co chce a samozrejme ked ju nevidim...Adoptovali sme si ju aby ju neutratili, kedze je uplne hlucha, pekne reaguje na znakove povely ale toto neziaduce spravanie u nej neviemem nijak ovplyvnit..
Mozem rano hocikedy skoro vstat, ona uz tam minimalne jednu kopu ma a to robi hned vedla misky! Ja nechapem, ved pes si nekadi tam kde spava alebo je... A ked sa jej to nahodou podari udrzat, tak pre zmenu ide na makadamovu plochu pred branu, kde to jednoducho nemam sancu pozbierat hlavne ked je to riedke a kde sa moja dcera s oblubou hra na stavebnicku s lopatkou a furikom... Strasne ma to rozculuje, kedze je hlucha a nepristihnem ju pri cine, nemam sancu ako jej to zakazat, skusali sme s nou prechadzky vonku v poli nech ide tam- bez zmeny, ked jej dam menej jedla aby sa neprezierala, lebo aj to robi, tak zas vychudne.
Som z toho zufala, nechcem sa uz zaoberat takymito vecami, mame jedno dieta druhe za 2 tyzdne na ceste, mam predpisany kludovy rezim bez stresov a ja chcem pekny dvor bez hovienok kade tade. Ked sa to naucili dva psy pred nou, preco nie aj ona ? teraz aby som sa bala ze ked sa deti idu hrat s kamienkami, kde najdu kusky hovienok a to nehovorim o smrade ktory takto z voliery vychadza, len cakam kedy susedia okomentuju aj to.... prosim o pomoc, lebo uz neviem co vymysliet. Dakujem
liewik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 8. Aug 2013, 8:30

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron