[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - štekanie psa

štekanie psa

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

štekanie psa

Poslaťod ružinovčák » 17. Jún 2012, 12:28

ahojte, moja kamarátka má problém. jej 14ročná fenka Nelinka šteká a kňučí keď je sama doma, keď je kamarátka 16hodín v práci. susedia sa jej už sťažujú na ten fenkin hlučný štekot. ako jej mám s týmto pomôcť? existujú aj tabletky na ukludnenie pre takýchto psov,čo takto štekajú keď sú samy doma?čo by ste mi odporučili aké metody existujú na riešenie tohto problému?Nelinka je 14 ročná čiernosrstá fenka, kríženec maltezáka a pudlíka. kamarátka s ňou býva na 5tom poschodí paneláka a ten Nelinkín štekot je počuť už na druhom poschodí pri ceste výťahom.
ružinovčák
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. Jún 2012, 12:23

Re: štekanie psa

Poslaťod kaciatko2121 » 5. Júl 2012, 11:46

Ako nie som nejaky extra odbornik, ale jedna znama riesila problem tak, ze si kupila este jedneho psika, aby sa mohli pocas jej nepritomnosti hrat spolu... ale ked som zbadala, ze 16hodin je pes sam? chudak on..podla mna uz 8hodin je dost.. :/
kaciatko2121
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Apr 2012, 13:25

Re: štekanie psa

Poslaťod Ferdo » 25. Nov 2015, 18:06

Suhlasim ze to je strasne vela co je tak psik doma sam. Viem vsak ze existuju aj nejake protistekacie obojky, nieco som objednaval z elektricke-obojky a videl som to tam, ked tak by mozno pomohlo to....neviem..
Ferdo
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 4. Sep 2015, 13:14


Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron