[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Yorksihrsky Terier

Yorksihrsky Terier

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Yorksihrsky Terier

Poslaťod trisha555 » 12. Jún 2012, 20:07

Potrebujem radu :( mám 7mesačného yorkshirskeho teriera....ked ho pustím z vodítka tak sa chová ako besný..naháňa cyklistov, agresívne šteká a behá za cudzími ľudmi...nikdy to doteraz nerobil ked bol pustený,neviem čo ho to teraz napáda :( Nedá sa mi vobec chytiť ked za rozbehne za niekym cudzím,nepomahajú ani volania ani lákanie na pamlsok,je ako bez rozumu..Poradte mi prosím je mi to veľmi nepríjemne,nechcem aby musel chodiť stále na vodíku bez voľnosti..viem že by niekoho nepohrýzol,ale ľudom to nevysvetlíte..zvlásť nedajbože keby sa takto rozbehol za dákym malým dieťaťom.. :(
trisha555
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 12. Jún 2012, 20:01

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť