steniatko yorkshira..potrebujem radu

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

steniatko yorkshira..potrebujem radu

Poslaťod Simkaaa2 » 23. Jan 2011, 22:12

Prosím vás potrebujem radu. Mám šteniatko yorkshira ma 3 mesiace a cika nam na noviny ale kakat sa na noviny vobec nechce naucit, tak sme ho zacali bravat von pravidelne, aby sa naucil tam. Ale tam to tiez vobec nechce urobit, prideme z vonku dnu a on to urobi hocikde na dlazku. Neviem ako ho to mame naucit. Ked sme vonku len sa blazni a nad potrebou ani nerozmysla. A este s nim mame jeden problem, ked sa uz vykaka hocikde tak svoje hovienka este aj zozerie, ked to nevidime. Ked vidim ze ide to zase zozrat tak ho vyhresim fuuj, on vie ze urobil zle hned uteka do svojho pelecha, ale robi to stale. Ja neviem ako dalej. poradte prosim.
Simkaaa2
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 23. Jan 2011, 0:08

Re: steniatko yorkshira..potrebujem radu

Poslaťod Henka » 30. Jan 2011, 19:45

Ja mám tiež yorkshíra ale už má skoro 3 roky.. no s tým cikaním .. to si po čase zvykne... treba trpezlivosť..a že žerie hovienka je normálene :D ... to robila aj naša.. oni tam cítia svoju potravu a myslia si že aj to majú papať :lol:
Henka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Jan 2011, 21:46

Re: steniatko yorkshira..potrebujem radu

Poslaťod silvinka » 19. Máj 2011, 19:11

Ahoj, s tým papaním hovienok to asi nieje moc normálne,zrejme mu niečo chýba :( Počula som že pomáha keď sa dá psíkovi jesť droždie :blaaa: vraj potom to už jesť nebude...ale skús sa radšej opýtať veterinára. Inak s tým kakaním kade tade mám takú istú skúsenosť aj ja. Moja Nela ciká takmer na 100% na podložku ale kaká kde sa jej zachce...tiež som z toho zúfalá...ak máš nejakú dobrú radu budem ti vďačná... pa
silvinka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 19. Máj 2011, 19:04


Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron