poradte pls

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

poradte pls

Poslaťod luckyA » 5. Jan 2009, 18:22

mam psa bernskeho s. ma 4 roky, a cvicim ho aj napriek tomu ze nema pp podla svv , nieco beriem aj z ipo us takmer vsetky cviky zvlada ale stekanie na povel nie, snazim sa ho to naucit vsetkymi moznymi sposobmy, ale nejde to. proste nesteka,. ked robime obranu krasne mi vysteka figuranta aj ostatne , ale pri poslusnisti stekat nechce nechapem to, poradte mi nieco pls :cry: :(
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Re: poradte pls

Poslaťod liaa » 3. Sep 2012, 10:50

Dobry den potrebujem surne pomoc, radu niekoho skuseneho kto sa zaobera psikmy a ich psychikou ,mam 11 mesacnu pitbullku ktora sa mi zlakla ked mala 5 mesiacov ,bola s otcom vonku mali sme ju asi tak cca 3 tyzdne, isiel sa s nou prejst mimo cinziaku nie velmi daleko od domova a ked ju pustil zrazu z voditka tak ako naschval nejaky dobri ludia zacali pustat ohnostroj vo february :/ psik sa zlakol a zacal bezhlavo utekat ani nevedela kam, otec na nu krical a vsak marne ,len sa otacala ale bezala dalej. Otec si uz myslel ze ju nenajde ale ona si nasla cestu naspet k nasmu cinziaku co sme sa velmi cudovali a ked otec prisiel pred cinziak tak tam cakala roztrasena ako osika.Prave od tejto doby nam zacali so psikom problemy,zacala sa vsetkeho bat ,kde sa co buchlo šuchlo zacala odskakovat ,stekat ,utekat. Neskor zacala stekat na ludi ktory isli okolo ked ju isiel niekto pohladkat uhybala zacala utekat ,vonku nepocuva hned na prve slovo lebo je vitikana zo vsetkeho co sa deje vonku. Mame to snou velmi tazke, co sa tyka po stranke lasky tak si myslim ze jej ju davame a vsak nemozem zabudnut na to ze aj my sme len ludia a obcas doma nam prasknu tie nervy pri tolkom jej stekani ze po zadku dostane, ale ani rukou a trestom nedokazeme to jej stekanie zastavit.. Dokonca som s nou mala problem taky ze mi stekala a bala sa aj nausnic ktore mali pierka.. Viem ze toto uz ozaj neni normalne..Psika dat prec nechcem ,chcela by som s nim zdolat jeho prekazku ktorou je jeho spravanie ale sama neviem ako.. Ci by pomohol cviciak, alebo nejaka dobra dusa ktora sa vyzna v psikoch a vedela by mi s tym pomoct.Prosim ak niekto viete o niekom kto by mi vedel poradit dakujem za kazdu pomoc,som z Trnavy.Dakujem Pekny den
liaa
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Sep 2012, 10:13

Re: poradte pls

Poslaťod Administrátor » 7. Sep 2012, 9:06

Ahojte,
ked vám nikto neporadí tu, určite vám dokáže pomôcť tento pán:
http://www.psycholog-psu.com/
:D
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Re: poradte pls

Poslaťod tomjery » 28. Nov 2014, 12:08

Ludia a co keby sravime stretko ? hmm ?? trocha posutazime , pojeme kolace (ktore donesieme :D )
You can easily check out our high quality Real - citrix vce which prepares you well for the real marygrove.edu . You can also get success in real Braindumps - 117-101 - test exam.
tomjery
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Nov 2014, 11:59


Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron