zurivyy psik

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

zurivyy psik

Poslaťod zuzi123 » 8. Dec 2007, 12:02

ahojtee..prosim.vas mam maleeho skoro rocneho yorka...ktory sa boji ludi..steka do nich..ked idu blizko necho.a ked ho chcu pohladkat taak zacne bud skucat..aleeboo ho trochu kusne....tak tomu nehcpaem....jee zurivyy....portse to je secko..aa vopred dakujeem :(
zuzi123
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 26. Máj 2007, 18:16

Poslaťod ...repr^zent » 8. Dec 2007, 12:51

Odporucal by som ti:
1., Vyuzit najskor funkciu "hladat" s zadanim slova "agresivny, agresivita" a pod. (Hore ikona s lupou)
2., Nezakladat duplicitne temy!!!
3., Vybrat si niektore z rieseni podobneho problemu, ktore tu na fore uz boli popisovane.
4.,V pripade neuspechu kontaktovat osobne skuseneho cvicitela, prihlasit sa na cvicak, lebo problem ktory popisujes v dvoch riadkoch neuplnymi vetami a telegraficky je ovela zlozitejsi, nez aby sa dal vyriesit jednoduchou odpovedou...

Ja osobne to vidim na zanedbanu vychovu, povedal by som, ze york nedostal vychovu prakticky ziadnu, alebo len velmi minimalnu a povrchnu.
Nachadza sa v obdobi dospievania a tak si zacina z nedostatku pravidiel a bez vodcovskej autority presadzovat svoje vlastne.
Moja domnienka, ale na zaklade tvojej "obsirnej" spravy je vytvorit si skutocny prehlad o situacii a poradit dobre riesenie nerealne.

poznamka: Ak zalozis temy s nazvom zurivyy a agresivmy, tak clovek v buducnosti s podobnym problemom nenajde nic, lebo take slova hladat nebude. :idea:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava


Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron