Keď štena neposlúcha

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Re: Keď štena neposlúcha

Poslaťod DaGi » 16. Aug 2008, 18:29

offca píše:
DaGi píše:no a ked nepomoze tak mu jednu pleskni tym co nestel pustit aj to funguje

Napríklad aportovacou činkou.


no to mozes napisat len ty co si o mne myslis ze by som jej napisala aby hafanovi ublizila nee :!:
Obrázok užívateľa
DaGi
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 14. Aug 2008, 12:30

Re: Keď štena neposlúcha

Poslaťod rea » 18. Aug 2008, 21:17

DaGi píše:...no a ked nepomoze tak mu jednu pleskni tym co nestel pustit aj to funguje


DaGi a kedy s tým, čo pes nechce pustiť, treba plesknúť? Keď to pustí?
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!
http://vlcica.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
rea
 
Príspevky: 194
Registrovaný: 4. Sep 2007, 20:43
Bydlisko: Jablonica

Re: Keď štena neposlúcha

Poslaťod DaGi » 24. Aug 2008, 17:45

rea píše:
DaGi píše:...no a ked nepomoze tak mu jednu pleskni tym co nestel pustit aj to funguje


DaGi a kedy s tým, čo pes nechce pustiť, treba plesknúť? Keď to pustí?


ne ked to pusti tak nee ked pusti treba ho pochvalit ale ja som to myslela tak ze treba najst veci ktore nechces aby ich psik bral napr... papuce a pristihnut ho pri tom ked ich sce zobrat a uchmatnut mu ju skot ako to zobere do papulky a vtedy mu mozes ne silno ale tak normalne buchnut po zatku a povedat fuj a po case pes pride na to ze ked sa povie fuj tak to nesmie brat :)
Obrázok užívateľa
DaGi
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 14. Aug 2008, 12:30

Poslaťod Kaca » 24. Aug 2008, 17:58

nejako tomu nerozumiem.... ked sa len okolo niecoho potuluje, tak ho tym plesknut? Ako si to bude vysvetlovat?
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 327
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Poslaťod rea » 24. Aug 2008, 18:13

DaGi ale píšeš
...tak mu jednu pleskni tym co nestel pustit ...


Potom postupnosť v tom plesknúť a potom povedať fuj - toto (ak nebudem celkovo polemizovať o tom postupe, aj keď by sa hodilo) je začiatočnícka chyba, keď najprv konáš a potom dávaš povel. Potom sa budeš diviť, ako na teba pes reaguje. Stretneme sa pri riešení strachovej reakcie psa a problémoch s aportovaním. Že zdravím výcvikárov, ktorí ťa toto naučili.
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!
http://vlcica.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
rea
 
Príspevky: 194
Registrovaný: 4. Sep 2007, 20:43
Bydlisko: Jablonica

Poslaťod tana » 25. Aug 2008, 13:48

to boli výcvikári, ktorý na svojich zverencoch asi robia pokusné testy ktorý koľko znesie a nadalej funguje ako tak normálne :P
tana
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27

Poslaťod Nils » 27. Aug 2008, 7:04

Kaca píše: Ako si to bude vysvetlovat?


najskôr analýza, potom indukcia, komparácia, generalizácia a nakoniec selektívna syntéza ... ešte ťa to Kača baví, radiť blbcom cez net ?? - :roll:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Kaca » 27. Aug 2008, 8:07

:D :D :D
Nils, ale ked ja sa chcem dopatrat toho, ako to mam robit... ;)
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 327
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Predchádzajúci

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia