zúrivé šteniatko

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Poslaťod emor » 3. Dec 2007, 20:57

8) Rea.. len na okraj ..preco mas v atavare vlka ..ked si bauceron pozitif.?
Dko... dobra question..
Zolo .. co povies na to ze u teba to stena nikdy nebude mat v 7-8tyzdni tolko "gymnastiky" ako v pelechu zo surodencami.? o tom ako vyhravat a prehravat prve bitky.? :wink: ja osobne si myslim a rovnako to aj tak robim ze od nas odidu stence az po 8tyzdni. jednak koli imunitnemu oknu a po dalsie aj koli socializicii na inych psov a ludi ako celok.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod rea » 3. Dec 2007, 21:12

emor píše:8) Rea.. len na okraj ..preco mas v atavare vlka ..ked si bauceron pozitif.?


Má to viac dôvodov, ale napríklad aj Rea bola vlčica... Nie som blázon do vlkov, nie je to tak, ale volali ma tak kedysi, tak mi to ostalo. Taká tradícijka. Som beauceron pozitif, ale nie zadubene a zaslepene, oceňujem aj čaro iných... :wink: Napríklad povahovo mi neuveriteľne sedia boxeri, ale nie zdravotne, bohužiaľ.
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!
http://vlcica.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
rea
 
Príspevky: 194
Registrovaný: 4. Sep 2007, 20:43
Bydlisko: Jablonica

Poslaťod DKo » 3. Dec 2007, 21:19

rea píše:Nie som blázon do vlkov, nie je to tak, ale volali ma tak kedysi, tak mi to ostalo.
koťužníci títo .. Romulus a Rémus 8)
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Zolo » 3. Dec 2007, 21:36

DKo píše:[]Koľkým (v %) nadobúdateľom šteniec od vás si ty takto vyšiel v ústrety?

Dušan, to vrtenie na päte bolo obrazné, ja mám dávnejšie jasné, od ktorého chovateľa to šteňa chcem a tam je dohoda vopred jasná.
Na mňa takáto požiadavka nepadla, takže nemôžem slúžiť. Ale nebránil by som sa. Zase z niekoľkých dôvodov...
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Zolo » 3. Dec 2007, 21:41

[quote="emor"]8
Zolo .. co povies na to ze u teba to stena nikdy nebude mat v 7-8tyzdni tolko "gymnastiky" ako v pelechu zo surodencami.? o tom ako vyhravat a prehravat prve bitky.? quote]

Tam je iné štádium, ktoré má pre mňa podstatne väčší význam. V 5 týždňovom vrhu je poradie šteniat už dané, to ostatné je len jeho upevňovanie, príp. niečo iné... A ak myslíš, že 7 - 8 týždeň je obdobie gymnastického rozvoja šteniat, nuž neberiem Ti to. :lol: Zatiaľ ani jeden môj pes v neskoršom veku v ničom nezaostával v pohybových aktivitách a dokonca si ani nenechal brnkať po nose, aj keď sám bitky nezačínal.
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Van » 3. Dec 2007, 22:38

DKo píše:Vďaka tomu, že so psom žiješ a vidíš kam sa uberá, môžeš to korigovať, zvyčajne úspešne, ak chceš a vieš. Univerzálny návod neexistuje
ja viem, len mi je smutno, ze nas tu je 5 a pol a z toho...radsej to necham tak bo mi z toho bude este smutnejsie...
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod zopz » 3. Dec 2007, 23:02

Neviem ako vy, ale ja sa stale nemozem dostat do temy O psoch, hoci uz nie je uzamknuta. Dokonca aj odtialto zmizla podtema O psoch.
Obrázok užívateľa
zopz
 
Príspevky: 161
Registrovaný: 19. Nov 2007, 12:34

Poslaťod asitak » 4. Dec 2007, 1:29

zopz píše:Neviem ako vy, ale ja sa stale nemozem dostat do temy O psoch, hoci uz nie je uzamknuta. Dokonca aj odtialto zmizla podtema O psoch.


To bude asi preto aby si tam nemohla robiť príspevky mimo tému ako to predvádzaš tu. Prečitaj si nové pravidlá a potom vykrikuj aby niekto vypadol z fóra
Naposledy upravil asitak dňa 4. Dec 2007, 5:03, celkovo upravené 1
asitak
 
Príspevky: 233
Registrovaný: 25. Nov 2007, 0:01

Poslaťod zopz » 4. Dec 2007, 1:53

uz som sa tam dostala - asi si si vsimol
Obrázok užívateľa
zopz
 
Príspevky: 161
Registrovaný: 19. Nov 2007, 12:34

Poslaťod raky » 4. Dec 2007, 2:03

zopz píše:uz som sa tam dostala - asi si si vsimol



je/j/mu je to úplne jedno... :lol:
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod asitak » 4. Dec 2007, 2:46

Všimol veru všimol, aj to že ako tu tak i tam si mimo pisoár

Téma je zúrivé šteniatko

To je aj na teba raky, okrem smajlov a jednoduchých viet si už aj k téme niekedy písala?
Naposledy upravil asitak dňa 4. Dec 2007, 5:03, celkovo upravené 1
asitak
 
Príspevky: 233
Registrovaný: 25. Nov 2007, 0:01

Poslaťod raky » 4. Dec 2007, 2:52

asitak píše:Téma je zúrivé šteniatko

To je aj na teba raky, okrem smajlov a jednoduchých viet si už aj k téme niekedy písala?






Nepísala/ja som MUŽ!!!/. sorry ja sa len bavím a pravda je, že som takeho ,,asitak,, asi ani nestretol/a, no čo budeme si rozumiet??? :idea:

teraz niečo skopíruješ a dáš to na 5 tém???
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod asitak » 4. Dec 2007, 3:01

raky píše:
asitak píše:Téma je zúrivé šteniatko

To je aj na teba raky, okrem smajlov a jednoduchých viet si už aj k téme niekedy písala?






Nepísala/ja som MUŽ!!!/. sorry ja sa len bavím a pravda je, že som takeho ,,asitak,, asi ani nestretol/a, no čo budeme si rozumiet??? :idea:

teraz niečo skopíruješ a dáš to na 5 tém???



Muž? Nebuď smiešna! To by tu mohol povedať každý... Hehehe a hlavne tu mu to bude prd platné

Prd je v súlade s novými pravidlami, alebo nie? Pýtam sa preto lebo ma ten doterný ZOPZ nabonzuje, aby si dokázal aký je on chlap a ma tu LOCKNU alebo GLOCKNU a minimálne to druhé by som neprežil! Pre ZOPZ "neprežila" lebo inak nedá môjmu pohlaviu pokoj.....
Naposledy upravil asitak dňa 4. Dec 2007, 5:02, celkovo upravené 1
asitak
 
Príspevky: 233
Registrovaný: 25. Nov 2007, 0:01

Poslaťod asitak » 4. Dec 2007, 3:03

Čo tak založiť novú tému niečo ako "raky a iné ftáky"? Lebo sme tu véééľmo OFFFFFF
Naposledy upravil asitak dňa 4. Dec 2007, 5:01, celkovo upravené 1
asitak
 
Príspevky: 233
Registrovaný: 25. Nov 2007, 0:01

Poslaťod raky » 4. Dec 2007, 3:07

[quote="asitak

Muž? Nebuď smiešna! To by tu mohol povedať každý... Hehehe a hlavne tu mu to bude prd platné

[/quote]

prosim povedz mi ako to vlastne je, už nemôžem vydržať...
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

PredchádzajúciĎalší

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron