zúrivé šteniatko

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Poslaťod raky » 6. Dec 2007, 9:39

...repr^zent píše:tu rybacinu ti nezavidim, ale ludske asi nema konkurenciu :lol:



super, hneď som spokojnejší :D
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod Van » 6. Dec 2007, 14:14

...repr^zent píše:tu rybacinu ti nezavidim, ale ludske asi nema konkurenciu :lol:
opacne je to spravne :wink: hovno akekolvek umyjes, chvilu smradu vydrzis...ale rybacinu citis este a tyzden a to mas uz psa zo 5x vysamponovaneho :lol:
Naposledy upravil Van dňa 5. Jan 2008, 13:26, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod ...repr^zent » 6. Dec 2007, 23:20

Tak potom stastie, ze sa pohybujeme po takych miestach, kde najde max. bezdaka ucupeneho v krikoch. :lol:
Ale ked pojdeme k vode, budem davat bacha, lebo ho krmim rybacimi granulami a moc mu chutia.
Snad sa nemam na co tesit. Brrr :roll:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Amaguk » 6. Dec 2007, 23:27

Nas s v lete vyvalal v rybacej skapacine, ktora bola navyse plna hmyriacich sa cervov. Ak sa ti stane nieco s takouto pridanou hodnotou, fakt sa mas na co tesit
Obrázok
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod raky » 7. Dec 2007, 0:01

Cez leto sme boli sme na rybárskej bašte na živých pstruhov, a okolo za parkoviskom bolo niečo nasiate, išiel som ju prebehnút, videl som už len ako sa váľa na chrbte.... Oni ako čistili ryby, tak to tam vylievali + zbytky asi z kuchyne a taká k nám naradostená pribehla, olepená olejom, ozdobená šupinami a to sme ešte museli ísť domov autom. Dva týždne som to cítil...
Neprajem nikomu...ešte, že bolo leto... :(
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod ...repr^zent » 7. Dec 2007, 0:44

Heh, ked mate takych maskovacov, tak sa ani necudujem. :D
Ja mam chvalabohu bitkara, co sa nebije, ale co bude o rok, to neviem, tak sa mozno potom "pochvalim" ja. :lol:
Ako tak citam, tak stanky po fenkach, co moj lize su malina. :twisted:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod jajuska » 5. Jan 2008, 9:43

halo ahojte, už tu mám fotku Gikna, tak teda čo myslíte vy? je to československý ovčiak? lebo tomu sa podla mňa najviac podobá čo som videla fotky a tak....ja presne neviem, lebo ho nemám možno ako vy všetci vysnívaného s papiermi za niekoľlko tisíc korún, mám ho úplne zadarmo a hlavne, som ho vytiahla z veľmi zlej situácie v akej žil, myslím, že to je hlavné, nikdy by som si nekúpila drahého psa, psy z útulku potrebujú našu pomoc....
Obrázok užívateľa
jajuska
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 27. Nov 2007, 21:17
Bydlisko: Opatovce nad Nitrou

Poslaťod lucik » 5. Jan 2008, 11:39

jajuska píše:halo ahojte, už tu mám fotku Gikna, tak teda čo myslíte vy? je to československý ovčiak? lebo tomu sa podla mňa najviac podobá čo som videla fotky a tak....ja presne neviem, lebo ho nemám možno ako vy všetci vysnívaného s papiermi za niekoľlko tisíc korún, mám ho úplne zadarmo a hlavne, som ho vytiahla z veľmi zlej situácie v akej žil, myslím, že to je hlavné, nikdy by som si nekúpila drahého psa, psy z útulku potrebujú našu pomoc....


podla mna to ceskoslovensky vlciak nie je. fotka je malinkata, ale podla ksichtu (masky a tvaru holavy) by som skor povedala, ze je to krizenec belgickeho ovciaka malinois s neviemcim, mozno aj s tym CSV podla farby.

to je pekne, ze si pomohla psikovi z utulku, ale nemusis zatracovat ludi, ktori si kupuju psikov s PP. zalezi na tom, co od chovu psa ocakavas. ak to ma byt iba domaci milacik a nemas nejake chovatelske a vystavne ambicie, samozrejme je lepsie dat sancu psikovi z utulku. avsak pri takom psikovi nevies co ti z neho vyrastie - ake plemena sa skrizili, resp. aki jedinci a ak beries starsieho psika, nevies co prezil.. ak si vsak s tymto vyrovnana, je to v poriadku.
potom su ludia, ktori si kupia psa s PP kvoli tomu, lebo vedia co od psa ocakavaju - aku povahu, na aky ucel si ho kupuju a tiez preto, lebo chcu mozno skvalitnit chov daneho plemena.
v oboch skupinach su ludia taki aj taki - zodpovedni aj nezodpovedni.. ten, ktory si vzal psika z utulku a nezvlada ho, ho mozno vyhodi nas5 na ulicu, alebo vrati do utulku.. a zase ten, co kupil psa s PP a nezvlada ho, napriek tomu necha psa kryt alebo necha svoju fenu nakryt a mnozi dalsie steniatka, ktore nemaju uz tie vlastnosti, ktore by mali mat..
proste, ludia su rozni..
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod jajuska » 5. Jan 2008, 11:52

ahoj, ano maš pravdu s tým, že ľudia sú rôzni....no ja Gina nemám z útulku, našla som ho vlastne cez internet, alebo on našiel mňa? jedna pani mi ho ponúkla, čo sa stará o jeho matku, lebo jej majitelia sa o ňu nestarajú, a všetky malé utratili, nechali len Gina. tak od nej ho mám..a ona si tiež zobrala od sučky šteňa ked mala minulý rok malé, a povedala, že vyzerá ako Gino. a hovorila, že sučka vyzerá presne ako Rex, a otec že bol tiež taký nejaký tak že vôbec nevie, prečo sú oni tak sfarbený. Gino vyzerá presne ako nemecký ovčiak, veď sme už jedného mali, ale je sfarbený do šedo čierna, nie do hnedo čierna...tak neviem, toho belgického ovčiaka by som vylúčila...
Obrázok užívateľa
jajuska
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 27. Nov 2007, 21:17
Bydlisko: Opatovce nad Nitrou

Poslaťod Van » 5. Jan 2008, 13:28

...repr^zent píše:Ako tak citam, tak stanky po fenkach, co moj lize su malina. :twisted:
to je nic, to kazdy pes...to je taky dezertik :lol:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Kaca » 6. Jan 2008, 16:21

jajuska,
to stena nema z CV nic, je to malina s niecim. Skor s NO ako s CV.
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 327
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Poslaťod raky » 12. Jan 2008, 10:57

s tej ,,fotečky,, sa to nedá určiť... :lol:
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

zurive steniatko

Poslaťod nadenka » 4. Aug 2008, 19:44

Ahoj, mame uplne rovnaky problem, rozmyslame ze steniatko niekomu darujeme, ale je inac velmi pekny, bolo by mi za nim luto. Velmi by ma zaujimalo ako sa ten tvoj chova teraz, vyrastol z toho?
nadenka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Aug 2008, 19:34

Re: zúrivé šteniatko

Poslaťod Alexej » 8. Apr 2014, 21:10

Mám úplne ten istý problém, myslím, že ešte väčší lebo už ani hračky nepomáhajú ;) Žiadne rozíjmania netreba nad tým robiť... Čsv v období 2 mesiacov je dosť šibnutý psík asi ako kazdy vlčiak či ovčiak.. Chce to kusat.. Podla vlastnej skúsenosti je najlepšia ignorácia po napomenutí "fuj" .. A úpln
e najlepšie je psíka učiť na vodítku (kovovom lebo tp mu nechutí okusovať) :-) na voditku sa naučíže ty si alfa, ty voliš cestu a smer, ty mu dovoľuješ a zakazuješ veci.. a pri nejakej šibalosti ho jemne potiahni za voditko a vyslov fuj.. On si uvedomi... Ja som môjho Asscana naučil toho na voditku veľmi veľa, už v 1,5 mesiaci života
Alexej
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 8. Apr 2014, 21:00

Predchádzajúci

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia