pozieranie zo zeme

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Žere váš psík zo zeme?

Áno
24
71%
Nie
10
29%
 
Celkom hlasov : 34

Poslaťod Kaca » 26. Okt 2007, 11:13

Amaguk píše:...ti poziciam na chvilu mojho, vymenou za psa, ktoremu neprepina v hlave, ked chyti cerstvu stopu :wink:

takeho nemam... :(. No, mozno Gia a Aja. Ale mozem Ti pozicat na chvilu Bojku, potom budes stastna, ked sa Ti vrati ten Tvoj... ;) :D:D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 327
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Re: pozieranie zo zeme

Poslaťod sonča » 22. Nov 2007, 12:42

zuzupes píše:V prvom rade chcem pochvalit zalozenie tohoto fora.

Ako naucit aby psik nezral nic zo zeme?
Stale som ju trestala v pravu chvilu, pomohlo asi tak na 3/4. este stale mi poziera zdochliny, kosti popripade nieco poriadne pre nu vonave. Prestala vykaly a vsetky veci ktore su menej lakave - nap. chleba ...
Pocula som sposob ze poriadne okorenit maso a porozhadzovat na zem. Viete mi poradit daky iny sposob? Fenka je moc zrava a ma 1 rok aj 8mesiacov. Za odpoved vopred dakujem

___________________________________________________

všetko sa dá naučiť, len niečo trvá dlhšie. Môj havino vždy olizoval čúranice po iných psoch, až potom si to preznačkoval. Keď som videla, čo robí, vždy som naňho zakričala FUJTO, ak bol na vodítku, aj som ho trhla. Keď neprestal, tak zase FUJTO, čo to robíš?...... a ešte aj sáčkom na hovienka po riťke. A verte mi, že teraz už iba oňuchá, a ani ho nenapadne olizovať. A požieranie zo zeme, čo samozrejme nie je toľko možností, tak tam som to robila tak isto, Fujto, čo to žereš!..... a funguje aj to. Ale aj teraz preventívne niekedy kričím, FUJTO, a koľkokrát je to len kúsok drievka, čo ináč môže, a vtedy sa môj havino na mňa tak prekvapene pozrie, že: čo, už ani to nemôžem?????
sonča
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 10. Máj 2007, 12:36

Poslaťod she » 26. Mar 2008, 18:22

Ja mam cavalierov-fenku aj havka.
Ale mozem povedat,ze fenka je vseobecne ucenlivejsia a hned pusti,ak ma jieco v papulke,Ale havo,ten je betar a musim sa za nim ponahanat,Ale niekedy ak ma naladu,tak na povel fuj to pusti...no mam s tym problem aj ja a nemam rada ludi,co vyhadzuju von vseliajake kosti...:?-((
she
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 29. Apr 2007, 13:29
Bydlisko: Ba

Re: pozieranie zo zeme

Poslaťod DaGi » 14. Aug 2008, 13:16

zuzupes píše:V prvom rade chcem pochvalit zalozenie tohoto fora.

Ako naucit aby psik nezral nic zo zeme?
Stale som ju trestala v pravu chvilu, pomohlo asi tak na 3/4. este stale mi poziera zdochliny, kosti popripade nieco poriadne pre nu vonave. Prestala vykaly a vsetky veci ktore su menej lakave - nap. chleba ...
Pocula som sposob ze poriadne okorenit maso a porozhadzovat na zem. Viete mi poradit daky iny sposob? Fenka je moc zrava a ma 1 rok aj 8mesiacov. Za odpoved vopred dakujem



no ja mam tiez psika a musim povedat ze mam s tym tiez skusenosti a odnaucanie nebolo vobec prijemne najprv som ale zacala s privolanim. ked som uz mala privolanie spravene na 100% tak ked mi zdochlinu abo kost psik priniesol sak som skusala sposob vimienania ako nieco za nieco a potom to pochopil ze ked mi to da nieco za to dostane a bytka nebude nehovorim ze som ho nidky neubila no to je jasne ale tak aj to musi byt ak ma byt pes zvladnuty ale aj tak tieto problemi riesim racej podobrotky :D tak drzim palceky no a ked to nevinde budes asi muset psicka naucit odmietanie potravi ja som to mojho hafana ucila len nedavno bolo to dost tazke a vela krat som si aj poplakala lebo mi ho bolo luto ale teraz sa uz nebojim ze mi ho niekto otravi lebo mojej susede otravili psicka. a co sa tyka zrania ked ho nevidis to je tiez v tomto odmietany potravi ale potom ked to uz budes mat za sebou teda ak ho to budes ucit rataj s tym ze si zobere potravu len od teba takze do vicviku racej zaclen aj rodicou lebo pribuznich od ktorych stes aby sa nazral :!:
Obrázok užívateľa
DaGi
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 14. Aug 2008, 12:30

Predchádzajúci

Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia