Vitajte vo Výcvikovej poradni!

Tu sa môžete pýtať na všetko čo súvisí s výchovou a výcvikom vašich miláčikov.
Odpovedať Vám bude niekoľko skvelých výcvikárov, poprípade skúsení chovatelia.

Vitajte vo Výcvikovej poradni!

Poslaťod Administrátor » 12. Sep 2007, 0:10

Vítam všetkých v našej Výcvikovej poradni!
Môžete sa tu pýtať na všetko, čo vás zaujíma z oblasti výchovy a výcviku vašich psíkov (alebo že by aj iných zvieratiek? ). Odpovedať vám bude celkom zdarma, len z vlastnej dobrej vôle, niekoľko odborníkov – výcvikárov, trénerov agility, či jednoducho ľudí, venujúcich sa výchove psov. Za to im všetkým vopred veľmi pekne ďakujem.
Keď som sa snažil získať výcvikárov pre túto poradňu, od viacerých som dostal odpoveď, asi v tom zmysle, že pes sa na diaľku vycvičiť nedá. Myslím si, že s týmto sa dá len súhlasiť. Napriek tomu verím, že naša Výcviková poradňa bude mať svoje opodstatnenie, bude zdrojom množstva užitočných informácii a dobre mienených rád a najmä začínajúcich chovateľov môže veľa naučiť. Verím, že dokáže dať odpovede na mnohé vaše otázky a pomôcť pri riešení najrôznejších problémov, s ktorými sa pri výchove či výcviku vašich štvornohých priateľov stretnete. :D
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Bialea » 19. Jan 2009, 12:12

Dobrý deň písala som už do kolónky rôzne, ale asi je každý v práci nikto neodpisuje. Prosím vás prečítajte si to a poraďte mi. Vopred ďakujem.
Obrázok užívateľa
Bialea
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 19. Jan 2009, 7:20

Re: Vitajte vo Výcvikovej poradni!

Poslaťod luckyA » 24. Júl 2010, 23:57

Ludia a co keby sravime stretko ? hmm ?? trocha posutazime , pojeme kolace (ktore donesieme :D ) a pokecame si o milacikoch ci? :wink:
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Re: Vitajte vo Výcvikovej poradni!

Poslaťod Mirka222 » 6. Apr 2012, 22:02

Dobrý den. Mám viacero problémov a to z mojou sučkou Lady .
Lady má 2 roky a 2 mesiace a je to kríženec rotweilera z americkym stafordširkym terierom, jej povaha je dosť zlá nakolko je dominantná a niekedy až nezvládaťelná. Pred mesiacom sme ju dali sterilizovať. Co sa tyka jej povahy je toho vela , lady ovlada poveli sadni podaj lapku a pod. ale ovsem iba ked ona chce vonku nechce prist nazad ku mne a je agresivna nielen k fenkam ale aj k ludom ale k nam doma je mila a priatelska je to taky nas maznacik nikomu z nas by nikdy neublizila . Potrebovala by som pomoct z jej vycvikom a tak by som chcela vediet ci by sa s nou dalo precovat a kolko by ma to stalo a tym myslim vycvik poslusnosti.
Mirka222
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Apr 2012, 21:56


Späť na VÝCVIKOVÁ PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron