[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Meggie - malá bradáčka

Meggie - malá bradáčka

Tu máte možnosť vytvárať a prezentovať svoje vlastné fotogalérie alebo aj jednotlivé fotky vašich miláčikov - zaujímavá možnosť najmä pre tých, ktorí nemajú vlastné stránky.

Meggie - malá bradáčka

Poslaťod tanulik1 » 17. Aug 2007, 14:38

Obrázok Obrázok :P :D

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok :lol: :D [/b]
tanulik1
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 31. Máj 2007, 11:04

Poslaťod miimiam » 19. Aug 2007, 11:02

Je zlatucka! Ako jej stoja uska... to som este nevidela, pokial neboli kupirovane! :D
Mirka - CANE CORSO
Obrázok užívateľa
miimiam
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 25. Mar 2007, 22:11

Poslaťod tanulik1 » 20. Aug 2007, 7:13

Tie ušiská jej stoja samé, kupírovať by som jej ich nedala. Je to malý bradáč, no podľa tých uší možno tam bude aj niečo iné. Neviem, je to ale jedno, milujeme ju nadovšetko na svete. :P :P :P Je to naše zlatíčko. :lol:
tanulik1
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 31. Máj 2007, 11:04

krásna !

Poslaťod krista » 25. Sep 2007, 11:53

je úplne nádherná !!!!!! ak sa mi to podarí,aj ja sem pichnem fotky môjho,aj ten má uši akoby bol tatino netopier !!! ale sú na požuvanie :lol: :lol: :lol:
zatial sa mi to ale nedarí........ :cry:
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

Poslaťod tanulik1 » 25. Sep 2007, 12:01

Je naozaj taký čertisko. :twisted: Vie vystrúhať také nádherné pohľady, že jej človek v žiadnom prípade neodolá.
Ináč na začiatku tejto témy máš aj podrobný návod ako sem dať fotky. Aki pôjdeš krok po kroku, určite sa Ti to podarí. Už sa na tie fotky teším :P
Milujem psy, no najmä bradáče. Ten ich temperament a radosť zo života :D :lol:
tanulik1
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 31. Máj 2007, 11:04

Poslaťod krista » 25. Sep 2007, 12:53

až mi je do plaču aká som mantavá a tak rada by som ich poslala !!!! :oops: :oops: ale nevzdám to ! a máš pravdu,bradáče sú najkrajšie ( aspoň teda pre nás) ich oči (ako gaštanky ) vžy sledujú každy tvoj pohyb a každú tvoju myšlienku a vždy sú pripravení konať,do ohňa by skočili pre teba :lol: :lol:
.....to bola moja óda na bradáče ......a fotky budú,len čo sa zocelím
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno


Späť na Vaše fotky a fotogalérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron