administratorovi

Tu máte možnosť vytvárať a prezentovať svoje vlastné fotogalérie alebo aj jednotlivé fotky vašich miláčikov - zaujímavá možnosť najmä pre tých, ktorí nemajú vlastné stránky.

administratorovi

Poslaťod rybicka » 12. Mar 2007, 11:33

Ahojte, no ja mam fotky mojej fenky v praci na PC a tu mame filtre a na tu stranku www.imageshack.us ma to absolutne nepusti, rada by som sem dala fotky mojej vlkodavky malej. Admin, posielala som ti fotky na chovatelia@chovatelia.sk, odpisal si mi, sem som chcela vlozit tie fotky. Poslem este dalsie ak mozem. chcela by som jednu aj ako obrazok k menu, ked som to zmensila na uplne minimum, aj tak bola väcsia, ako 6kb, na predpisanych 6 mi to nejde uz viac upravit, to by som mala obrazok kde nie je nic vidiet. Admin pomozes mi?Dakujem
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Administrátor » 20. Mar 2007, 0:13

Ok rybička, založ si tu teda svoju galériu - zatial prázdnu, len s názvom, a ja ti tam tie obrázky vložím. Ale len teraz, výnimočne, lebo zas tolko času nemám. Tie dve fotky, čo už mám posielať nemusíš, a môžeš mi poslať ešte max. 4. Hej? :wink:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47


Späť na Vaše fotky a fotogalérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron