[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Cézarik, Nemko, Bella, Norik

Cézarik, Nemko, Bella, Norik

Tu máte možnosť vytvárať a prezentovať svoje vlastné fotogalérie alebo aj jednotlivé fotky vašich miláčikov - zaujímavá možnosť najmä pre tých, ktorí nemajú vlastné stránky.

Cézarik, Nemko, Bella, Norik

Poslaťod michelle » 24. Feb 2007, 18:38

(dobre, thak tamto bola skúška, či som to správne pochopila) ospravedlnujem sa

Obrázok
(Cézarik, ako šteniatko, westík)
Obrázok
(Cézarik, s mojou mladšou sestrou, pred rokom, dvoma)
Obrázok
(Cézarik a jeho kukuč)
Obrázok
(Nemuško, morské prasiatko a jeho kukuč, aký ohnivý, že? :))
Obrázok
(Belluška, kríženec špica asi, a jej kukuč)
Obrázok
(Norinko, z profilu, keď už sa mu nechcelo robiť kukuč, inak to on nemá tak zdvihnutý zadoček, to je tak vydvihnutý ten sneh, kopček ;))

-nie sú tu všetky zvieratká, ale nemám na fotkách Ginger (ktorá nás už opustila, fňuQ :( :cry: ) a ani Kovuho, ktorý je čistý kríženec, ale podobá sa na kóliu či šeltiu, a jazyk ma modro-fialový ako čau-čau :)
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Späť na Vaše fotky a fotogalérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť