[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Čivavka

Čivavka

Tu môžete písať svoje reakcie a ohlasy na jednotlivé príbehy (Príbehy o zvieratách a ľuďoch - dostupné z hlavnej stránky)

Čivavka

Poslaťod LenkaSkop » 6. Júl 2009, 9:56

Dobrý deň,

bohužiaľ sa mi stala nepríjemná záležitosť. Vo štvrtok som si kupila 10-týždňové šteniatko čivavy. Vo štvrtok bola aktivna v piatok nam smutila a v sobotu som s nou skoro rano utekala na pohotovosť, 5 hodin sme boli na infuzkach, mala v stolici zrazenu krv, dostavala zachvaty a nakoniec mi odišla :(((((( bohužiaľ sme o nu prišli a cela rodina sme tym trpela. Fenku sme kupovali od jedného pána z Nitry, nebola to chovna stanica a nemyslim si ze ani registrovany chovatel, zaplatili sme za nu skoro 8 tisic korun. Ked sme mu volali a oznamili mu čo sa stalo, vobec nebol prekvapeny z toho co sa stalo, a este nas obvinil, ze sme ju zabili. Ale nas veterinar povedal, ze pitva by teda urcila na sto percent kde je problem, ale ze mala epilepticke zachvaty, + niečo s pečenou. U nas vobec nechcela jest, granulky som jej kupila tri druhy aj take ake jej daval on. Vobec, nam nejedla. Len pila vodu a lezala. a v piatok uz sa nam nepostavila ani na nozicky. Bohuzial pán z nitry nas vobec nepocuval, hovoril si len svoje, a nechce ani pocut o tom, ze by nam mal vratit peniaze. Este nam vycita ze nam ide len o peniaze a nie o nu. Lenze u nas bola v klude mala vsetko co treba, stale s nou niekto bol..ved to bol necely den za ktory sa toto vsetko odohralo. A my sme chceli mat zdravu civavku o ktoru by sme sa mohli s laskou starat, mala by u nas vsetko. Bohuzial chovatel si stale tvrdi svoje. Ale u nas za ten jeden den, pricom nic nejedla len pila vodicku, a bola v klude nasho domova a svojho peliesku, a s nami stale, proste za ten den by nikto nedoviedol takeho krasneho malinkeho psika do komatickeho stavu. Mame podozrenie, ze chovatel nieco zanedbal alebo popripade mohol aj o jej stave vediet. a chcel len zarobit. :((( a my sme na to doplatili.. stale sa z toho spamatavam.. ked toto vsetko preboli chceme dalsiu civavku.. ale setrila som si na nu dost dlho a teraz nam ten podvodnik nechce vratit ani korunu..

Prosim poradte pokial to bude mozne

Ďakujem pekne
LenkaSkop
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Júl 2009, 9:39

Späť na Diskusia k Príbehom o zvieratách a ľuďoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron