[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Batman

Batman

Tu môžete písať svoje reakcie a ohlasy na jednotlivé príbehy (Príbehy o zvieratách a ľuďoch - dostupné z hlavnej stránky)

Batman

Poslaťod Administrátor » 12. Dec 2006, 20:35

Tu sa môžete vyjadriť k príbehu.
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Kamenčíková Alexandra » 14. Dec 2006, 21:09

Dobrý večer!
tak som si sadla k netu namiesto televizie a zabludila na stranku chovatelia.sk.
Zacla som citat pribehy a verím, ze zaujali kazdeho. Pribeh o Batmanovi ma miestami rozosmial, miestami mi v hlave virili myslienky o ludoch i spolocnosti ako takej...
Hmmm, útulky. Ludia, robite pracu, ktora nebude nikdy zaplatena, ale naopak, pre zvierata je to na nezaplatenie...
Kazde zvieratko si zasluzi svoj milujuci domov a milujucich panickov.
Drzim vam palce vo vasej praci a prajem vam aby ste nemuseli pisat smutne pribehy, ale iba tie, ktore maju stastny koniec, ale to by sme nesmeli byt, zit...To by asi nebol zivot, ale raj...
Prajem vsetko dobre a krasny cas vianocny a aby bolo v novom roku co najmenej nechcenych steniatok!!!
Sasa a svorka z Andrax Gold :D
Obrázok užívateľa
Kamenčíková Alexandra
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 3. Nov 2005, 15:27
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Michaela » 15. Dec 2006, 10:53

Páčilo sa mi ako dal tomu hlupemu podnkikatelovi - ja by som mu urcite jenu strelila.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na Diskusia k Príbehom o zvieratách a ľuďoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron