[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - ŠPic

ŠPic

Tu môžete vytvárať rôzne ankety a hlasovania, zúčastňovať sa na nich, spoznávať názory a postoje ostatných. Aby ste mohli hlasovať, treba sa prihlásiť.

ČO si myslíte o špicovi???

Je super,zbožňujem ho
1
20%
Dobrý
3
60%
Dá sa povedať že OK
1
20%
nEPáčI SA MI
0
Nehlasovalo
oTRASNý
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 5

ŠPic

Poslaťod NY2008 » 10. Máj 2008, 11:02

Čo si myslíte o špicovi???
NY2008
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 10. Máj 2008, 10:51

Poslaťod tana » 12. Máj 2008, 10:53

u babky sme mali 14 rokov spica, bol to parádny psisko. Samostatný, ostrazitý, ineligentný. Do dvora nepustil nikoho, to radsej prisiel krívajúci, skrvavený ale nikdy som ho nevidela vzdat sa. Pritom pod dozorom ovládatelný a priatelský.Proste 100% oddaný strázca, ani ovčiaci, ktorých sme mali pred ním nám tak dvor neustrázili.
tana
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27

Poslaťod Abé » 12. Máj 2008, 13:25

keď mám povedať pravdu špica by som už nechcela,máme ešte na dvore jedného. Mám ho strašne rada ale je to malý vred.našla som ho odhodeného keď bol ešte úplne malilinké šteniatko.Na druhej strane je to výborný strážca a má vlastný rozum. ja mám psa ale môj kamarát má fenku a tá je milučká.ja v zásade preferujem len fenku, sú prítulnejšie. :D
Obrázok užívateľa
Abé
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 11. Máj 2008, 13:54


Späť na Ankety a hlasovania

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron