[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Chapsy alebo čižmy?

Chapsy alebo čižmy?

Tu môžete vytvárať rôzne ankety a hlasovania, zúčastňovať sa na nich, spoznávať názory a postoje ostatných. Aby ste mohli hlasovať, treba sa prihlásiť.

Čo používate ked chodíte jazdiť na kone?

Hlasovanie končí za 14. Aug 2010, 17:16

Chapsy+kožené špeciálne boty
2
50%
Len chapsy+normálna obuv
2
50%
Gumené jazdecké čižmy
0
Nehlasovalo
Kožené jazdecké čižmy
0
Nehlasovalo
Normálnu obuv
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 4

Chapsy alebo čižmy?

Poslaťod Bona13 » 26. Feb 2008, 17:16

Čo používate ked chodíte jazdiť na koneL?
Pes je jediný tvor,ktorý Vás miluje viac ako vy milujete seba.
Obrázok užívateľa
Bona13
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 23. Aug 2007, 12:42
Bydlisko: DS

Poslaťod Abé » 12. Máj 2008, 13:28

ja používam len "čipsy" ako sa u nás hovorí.sú pohodlné a lepšie sa v nich ovláda kôň.čižmy sú akurát tak na slávnostnú chvílu(hubertova,súťaž,výstavy a tak). k nim mám len tenisky a to mi úplne stačí.už som na ne navyknutá :D
Obrázok užívateľa
Abé
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 11. Máj 2008, 13:54


Späť na Ankety a hlasovania

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron