[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Aký je váš názor na eutanáziu (dobrovoľné usmrtenie psa)?

Aký je váš názor na eutanáziu (dobrovoľné usmrtenie psa)?

Tu môžete vytvárať rôzne ankety a hlasovania, zúčastňovať sa na nich, spoznávať názory a postoje ostatných. Aby ste mohli hlasovať, treba sa prihlásiť.

Aký je váš názor na eutanáziu ?

človek nemá právo rozhodovať o živote zvieraťa.
2
7%
Ak sa má psík len trapiť....
25
86%
úplná hlúposť! som totálne proti!
2
7%
je mi to jedno...
0
Nehlasovalo
a nech, na svete bude o jedného psa menej, komu bude chýbať.
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 29

Aký je váš názor na eutanáziu (dobrovoľné usmrtenie psa)?

Poslaťod Lucia.ja » 23. Máj 2007, 20:47

Aký je váš názor na eutanáziu ?
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod janette » 13. Aug 2008, 23:47

vzdy som si myslela ze mne sa to nemoze stat, ale stalo sa mala som NO
nemecky ovciak mala uz 14 rokov,ale to sme trpeli obe vypovedali jej oblicky a vsetko co k starobe patry NENECHALA SOM JU TRPIET ale nieje to jednoduche to mi ver!!!! :cry: :cry: :cry:
janette
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 10. Aug 2008, 17:48
Bydlisko: bratislava


Späť na Ankety a hlasovania

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron