[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - CO SA VAM NAJVIAC PACI??????????????

CO SA VAM NAJVIAC PACI??????????????

Tu môžete vytvárať rôzne ankety a hlasovania, zúčastňovať sa na nich, spoznávať názory a postoje ostatných. Aby ste mohli hlasovať, treba sa prihlásiť.

co a vam najviac paci?

Hlasovanie končí za 17. Jan 2008, 11:38

hlodavce
2
7%
psy a macky
24
83%
plazy
1
3%
rybky
0
Nehlasovalo
vtaciky
2
7%
 
Celkom hlasov : 29

CO SA VAM NAJVIAC PACI??????????????

Poslaťod lili245 » 17. Jan 2007, 11:38

ahojte co s tych ,,druhou,, sa vam najviac paci?
lili245
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25. Okt 2006, 15:15

Poslaťod michelle » 24. Feb 2007, 18:41

žeby všetky?? :) ale nie, no thak najviac úplne najviac sú to psy, potom mačky a potom hlodavce (aj keď oni sa thak prelííínajú, ťažko sa rozhoduje čo viac :) ja mám všetky zvieratá fakticky rada, aj keď nho priznám sa, že hmyz, ten nemusím :oops: )
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

kralik

Poslaťod evulkak » 28. Feb 2007, 14:54

rada by som pripomenula ze kralik nieje hlodavec. Patri do skupiny trojzubcov (vdaka svojim trom prednym hryzakom). Iste si teraz hovorite ze co to tu rozpravam. Precitajte si nove knihy, resp. pozrite si encyklopediu. Tiez som bola prekvapena ked som sa to kedysi docitala :)
To len na margo toho ze je tam skupina hlodavci.
Aaa chyba mi tam ze vsetko operene a chlpate :lol:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod Naty » 19. Mar 2007, 21:02

v ankete chybaju kone :lol:
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec


Späť na Ankety a hlasovania

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron