[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - ANKETA PACI SA VAM MALTEZSKY PSIK

ANKETA PACI SA VAM MALTEZSKY PSIK

Tu môžete vytvárať rôzne ankety a hlasovania, zúčastňovať sa na nich, spoznávať názory a postoje ostatných. Aby ste mohli hlasovať, treba sa prihlásiť.

paci sa mi plemeno maltezsky psik

Hlasovanie končí za 13. Júl 2009, 11:39

milujem ho!
7
21%
ano mam ich aj doma
3
9%
pacia sa mi ale nikdy by som ich doma nechcel /a
7
21%
uprednostnujem kratkosrste psi, vela chlpov
1
3%
nie
6
18%
vobec sa mi nepaci, je to hnusny pes, ako takeho niekto moze mat?!
5
15%
neznasam psy
0
Nehlasovalo
je pekny ale yorkshiry su krajsi
5
15%
 
Celkom hlasov : 34

Poslaťod lulu » 20. Okt 2006, 20:01

ved to je v pohode ja to berem kazdemu sa paci ine plemeno. Sorry ja som myslela ked si nechoval maltezaka tak nemozes vediet aku ma povahu :)
lulu
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Okt 2006, 17:29

Poslaťod lulu » 24. Okt 2006, 18:12

ti ktori napisali ze maju doma maltezaka alebo ho .miluju,, prosim napiste mi na mail:ema1@inmail.sk diki
lulu
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Okt 2006, 17:29

Poslaťod rybicka » 25. Okt 2006, 8:58

rumpel, tu ako čítam nikto nehovoril nič zlé na pitbullov, neviem, prečo pred nami tu to plemeno tak brániš, nikto tu nič zlé o ňom nevravel. Máš pravdu, že ak si ludia myslia len pri pohlade na neho, že je zlý a hrozný, tak nie sú ani tak "chorí" ako neznalí a nemajú žiadne vedomosti a informácie o tomto plemene, len ohováračky....takých ludí by som nenazvala chorými, ale len hlúpymi. Ja si chcem kúpiť vlkodava. Myslíš si, že keď s ním pôjdem po ulici, nebudú sa mi ludia straniť? Pitbully podla ohováračiek útočia, vlkodav, nemecká doga a podobné obr plemená vzbudzujú strach z ich velkosti-už som sa s tým neraz stretla-je to všetko o nevedomosti o tých plemenách a o osobných pocitoch každého človeka zvlášť a o rečiach, čo sa šíria len vďaka tomu, že napr. niekto niekde niekomu povedal, že s tým plemenom má zlé skúsenosti. S miniplemenami mám aj ja svoje skúsenosti. Išla som s bíglom na prechádzku-na remeni, zpoza rohu vybehol malý ratlík-na volno, za ním utekala jeho panička(ako normálne behala) a ten ratlík sa do môjho bígla bezdôvodne pustil, vrčal, štekal, ceril zuby a dráždil. Bígl sa na neho pozeral, akoby si hovoril, či mu šibe a išiel pokojne so mnou ďalej. Ten pes išiel s nami a panička ho nezvládla k sebe privolať a utekala za nami a stále na neho kričala"ku mne" a nič. Veľké či malé-ide o výchovu, ale u malých je to aj útočenie zo strachu pred velkými plemenami. Ako sa hovorí, najlepšia obrana je útok. Malé plemeno sa predvádza pred väčším, že"ty si síce väčší, ale ja sa viem brániť, keby si na mňa zaútočil" Dávajú tým najavo, že aj keď sú malí, neboja sa-tak útočia, aby každému ukázali"so mnou si nezačínaj, ja som sice malý, ale biť sa viem"...
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod lili245 » 25. Okt 2006, 15:22

milujem tychto ,chlpacov,
lili245
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25. Okt 2006, 15:15

Poslaťod rUM^pEL » 25. Okt 2006, 16:45

rybicka píše:rumpel, tu ako čítam nikto nehovoril nič zlé na pitbullov, neviem, prečo pred nami tu to plemeno tak brániš, nikto tu nič zlé o ňom nevravel. Máš pravdu, že ak si ludia myslia len pri pohlade na neho, že je zlý a hrozný, tak nie sú ani tak "chorí" ako neznalí a nemajú žiadne vedomosti a informácie o tomto plemene, len ohováračky....takých ludí by som nenazvala chorými, ale len hlúpymi. Ja si chcem kúpiť vlkodava. Myslíš si, že keď s ním pôjdem po ulici, nebudú sa mi ludia straniť? Pitbully podla ohováračiek útočia, vlkodav, nemecká doga a podobné obr plemená vzbudzujú strach z ich velkosti-už som sa s tým neraz stretla-je to všetko o nevedomosti o tých plemenách a o osobných pocitoch každého človeka zvlášť a o rečiach, čo sa šíria len vďaka tomu, že napr. niekto niekde niekomu povedal, že s tým plemenom má zlé skúsenosti. S miniplemenami mám aj ja svoje skúsenosti. Išla som s bíglom na prechádzku-na remeni, zpoza rohu vybehol malý ratlík-na volno, za ním utekala jeho panička(ako normálne behala) a ten ratlík sa do môjho bígla bezdôvodne pustil, vrčal, štekal, ceril zuby a dráždil. Bígl sa na neho pozeral, akoby si hovoril, či mu šibe a išiel pokojne so mnou ďalej. Ten pes išiel s nami a panička ho nezvládla k sebe privolať a utekala za nami a stále na neho kričala"ku mne" a nič. Veľké či malé-ide o výchovu, ale u malých je to aj útočenie zo strachu pred velkými plemenami. Ako sa hovorí, najlepšia obrana je útok. Malé plemeno sa predvádza pred väčším, že"ty si síce väčší, ale ja sa viem brániť, keby si na mňa zaútočil" Dávajú tým najavo, že aj keď sú malí, neboja sa-tak útočia, aby každému ukázali"so mnou si nezačínaj, ja som sice malý, ale biť sa viem"...


dobre lenze ti majitelia tych mensich psov su povacsinou dochodcovia a vzdy to prekrutia ze ja mam nebezpecneho psa mal by bt na retazi mal by byt zavrety a blabla...ich milacik za to nemoze...ale je to chore s velkym CH lebo kazdy pes vratane malych by mal byt cviceny aspon zakladom...neviem preco majitelia tychto plemien su presvedceny o opaku...sami sebe skodia...
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod lili245 » 26. Okt 2006, 15:37

no dovol :D poznam vela ludi vratane mna ktory chovaju takychto a podobnych psikov a niesu stary!!!!!!!!!!!!!! poslusnost je ale samozrejmost, ja som sa s takymto niecim este nestretla
lili245
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25. Okt 2006, 15:15

Poslaťod rUM^pEL » 26. Okt 2006, 16:52

aj vezni vzdy tvrdia ze su nevinni :D
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Mary » 19. Nov 2006, 13:24

ja mini a male plemena nemusim,a ked male tak iba stafikov..to je podla mna pes 8) a všetko "bojove" :twisted: :wink:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 198
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod rUM^pEL » 19. Nov 2006, 23:54

no dovol...ze bojove?vsak pudel je desatkrat bojovejsi ako staff... 8)
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Mary » 20. Nov 2006, 20:20

:lol:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 198
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod janette » 14. Aug 2008, 0:14

hmmm to je temicka
Naposledy upravil janette dňa 14. Aug 2008, 0:19, celkovo upravené 1
janette
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 10. Aug 2008, 17:48
Bydlisko: bratislava

Poslaťod janette » 14. Aug 2008, 0:18

tieto debaty o zlich psoch ma vedia totalne na...., je pravda ze ludia vravia o buloidnych psoch ze su to zabijaci,zbrane atd.atd. uz som si vela vypocula
/mam BULLTERRIERA/,v tlaci pisu RTW napodol,doberman napadol,pittbul ...
ale ked pokuse maltezak,yorksir,civava a tie ostatne mini psy s ich problemom malickosti to clovek ani nevie, to by ste sa ale cudovali kolko je takychto "napadnuti". Tak ze neni o com. To je vsetko co som chcela dufam,ze som nikoho neurazila a ak ano sorry, bol to len moj nazor. :wink:
janette
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 10. Aug 2008, 17:48
Bydlisko: bratislava

Predchádzajúci

Späť na Ankety a hlasovania

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron