[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - reakcia na očkovanie

reakcia na očkovanie

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

reakcia na očkovanie

Poslaťod annarabcanova » 8. Aug 2017, 18:57

Dobrý deň,
chcela by som sa poradiť ohľadom očkovania a reakcie nášho psa. pred dvoma týždňami sme očkovali psa a dneska som si všimla, že má akési ekzémy, zistila som to pri vyčesávaní, nakoľko mám nemeckého ovčiaka, tak mu nie je vidno cez srsť nič, ale vyzerá to že to má aj zapálené a ho to bolí, lebo keď som sa chcela na to pozrieť, tak ma k tomu ani nechcel pustiť, je možné že mohol dostať alergicku reakciu?
annarabcanova
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 8. Aug 2017, 18:52

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron