[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - prosim ,kto mi odpovie?

prosim ,kto mi odpovie?

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

prosim ,kto mi odpovie?

Poslaťod mia222222 » 4. Okt 2014, 15:12

kto mi poradí?Fenka bulteriera mala 7 peknych šteniatok.Behom 3 dní všetky postupne zabila...zrejme tým,že ich neustále kotúlala v búde aj von z búdy,zobrala do papule a znovu zaniesla do hniezda...to robila neustále až umreli!celé tie 3 dni stále pišťala a občas na ne štekala,stále bola nervozna.Aj celý deň pred porodom stále pišťala...Čo sa stalo?Prosim napište mi ,ak viete odpovedat ,na email -mia222222@azet.sk veľmi pekne dakujem
mia222222

Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Okt 2014, 14:58
mia222222
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 4. Okt 2014, 14:58

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť