[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Záchvat !!!

Záchvat !!!

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Záchvat !!!

Poslaťod miminko4 » 17. Jún 2014, 7:48

Dobrý deň,
mám psa yorkshire terrier, Kenynko, 5 rokov. V noci som za zobudila na to ako sa Kenynko stále mrví v posteli a keď som zapla svetlo tak som ho videla, ako sa mi chudák skrúca, bol úplne dezorientovaný, ležal a hlavou aj nohami nezmyselne pohadzoval, na nohy sa vôbec nevedel postaviť, s priateľom sme ho dali na zem tam sa skrúcal ešte chvilku a potom sa vyvracal.celé to trvalo asi 3 minúty. Potom zaspal a keď sme sa ráno zobudili tak bol normálny, vrtel chvostom skakal na postel, pýtal si jesť, ako keby sa nič nestalo...neviem čo si mám o tom myslieť...
Asi pred rokov sa stalo niečo podobné, tiež spal na posteli a chcel sa postaviť no zadné nohy sa mu podlamovali, tak sa ztackal z postele, tiež sa vyvracal a potom už bol v poriadku. Boli sme aj u veterinára, robil nejaké krvné testy ale všetko mal v poriadku.Prosím, poradte mi.

Križanovičová
miminko4
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 30. Dec 2012, 18:17

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť