[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Chorý zajačik

Chorý zajačik

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Chorý zajačik

Poslaťod Katuska88 » 12. Jan 2014, 13:20

Pekny den, prosím vás o radu.
Mame rocneho zajacika teddy dlhosrsteho a bol vo vinikajucej kondicii, chutilo mu papat, vela pil, stastny zajacik. Z nicoho nic 25. 12. nam prestal papat, mal problem s bruskom, raz nebobkoval, potom hnacka, potom vianocky. Zasli sme s nim k jednej veterinarke, ta nas poslala domov ze mu vraj chyba vlaknina. Kedze sme jej uverili cakali sme dalej, no zial boli sviatky a zajkovi to neprechadzalo. Teraz sme navstivili dalsiu veterinarku, ktora mu hned dala injekciu s tym ze ma kokcidiozu, dala nám na doma aj tympanol, ze vcera uz bude dobre a zacne papat, ale zial nie, nepapa, nepije. Tak sme mu vcera este podali calcium a espumisan, lebo ma priserne nafuknute brusko, je ako v sude. Velmi sa uz o neho bojim, takto na pohlad sa ani nezda ze je chory, uz nieco aj schudol, ale nakolko bol tucny zajko nie je to take strasne. Cerstvu stravu nikdy papat nechcel. Prosim viete mi nejako takto na dialku poradit co by som este pre neho mohla spravit aby bol zase zdravy a papal? Lebo teraz nepapá vobec nic :( Dakujem
Katuska88
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 12. Jan 2014, 13:14

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť