[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Stale chore morca

Stale chore morca

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Stale chore morca

Poslaťod LeilaSis » 31. Dec 2013, 2:40

Dobry den,
Uz dlhsi cas m problem s morciatkom. Je to samicka zhruba 3 rocna. Kedysi byvala aj so samcom ale ten nam zial zahynul. :( Problemy zacali uz davnejsie, ked pochudla a neustale sa skriabala, lysiny na srsti a pod.cukala so sebou a nepokoje. Zrejme parazit. Niekolko krat som ju okupala aj v kamilkovom caji aby sa jej ranky a srst lepsie zahojili. Potom nastrirkala so sprejom prehlodavce proti parazitom. Pomohlo na par dni, no parazit sa stale vracial az po kompletnej dezinfekcii vsetkeho s cim prislo morciatko do styku zmizol. Medzicasom spm si vsimla zea opuchnutu labku prednu, mala tam ranku ktora sa jej zahojila aj vdaka caju ale opuchnutu (bez rany a vytekajuceho hnisu) ju ma stale.po tom, ako sa zbavili parazita sa jej zacali robit lisinky na hlave , okolo oci nema ziadnu srst, len sive bodky .. ma este na chrbte trochu vyplznutu srst a ruzovu.kozu ale hlava je na tom horsie. Ostatna srst pekne dorastla a vyzera zdravo. Podla priznakov.sai zda ze trpi plesnov, docitala som sa o masti (roztok) Lamisil. Mate s tym skusenosti, mohli ny ste mi prosim poradit co s jek srstou, labkou navyse neskutocne schudla, granule ak zeleninu papa, sice nie estra vela ale je vychudnuta :(
rada by som poslala aj fotku..
dakujem pekne za Vas cas a odpoved.
Jedna sa o kratkosrste morciatko.
LeilaSis
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 31. Dec 2013, 2:12

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron