[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Sliepky

Sliepky

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Sliepky

Poslaťod ika188 » 2. Sep 2013, 9:10

Dobrý deň,mám problém s chovom sliepok.V máji sme zakúpili 10 sliepok nosníc,všetko bolo v poriadku až jedného dňa som si všimla že jedna sliepka sa nevie postaviť na nohy aj sa pokúšala ale padala na strany a nakoniec uhynula.Myslela som si dobre stáva sa ale teraz som zbadala že sa zmenila u nich farba hlavy na nejakú až oranžovú,nenesú sa,krmim ich zmeskou a večer zrnom.Môže to byť spôsobené tým že majú prístup k hnojisku kde dávame fekálie po prascoch a zajacoch? zajace chováme len granulkami.Dakujem.
ika188
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 2. Sep 2013, 7:49

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron