[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - chora korela

chora korela

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

chora korela

Poslaťod m1sh00 » 22. Aug 2013, 22:02

ahoj, chcem sa opytat ci niekto nevie co by mohlo byt mojej korele. je to samec,mam ho 10 dni, a je stary asi 40-50 dni od zaciatku bol uplne super,pritulny, vobec sa nebal ruky, hned si na mna zvikol,stale mi pristaval na ruke,na hlave,daval som mu z ruky slnecnicu atd. dnes dojdem z roboty je cely den taky nijaky, ma sracku asi ako mlieko to vyzera trochu do zlta,stale ma zavrete oci nic nerobi len spi (na dvoch nohach) a ani moc neje ani pit som ho nevidel. nechce byt v klietke, to plati od kedy ho mam. ked som isiel spavat musel som ho az dotlacit do nej a ked uz tam bol tak ho islo porazit stale chce sediet na mne najradsej alebo aspon niekde mimo klietky. neviete co mu moze byt? ovocie ani zeleninu som mu nedaval-nechce to. najviac chce slnecnicu
m1sh00
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 22. Aug 2013, 21:50

Re: chora korela

Poslaťod m1sh00 » 23. Aug 2013, 18:50

no, uz mozte ist do pice vsetci teraz aj s vasou poradnou veterinarnou, prave mi umrel
m1sh00
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 22. Aug 2013, 21:50


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron