[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - kýchajúce sliepky

kýchajúce sliepky

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

kýchajúce sliepky

Poslaťod kekedola » 17. Jún 2013, 10:40

Dobrý deň.
takže pátrala po veterinárovi ,ktorý by sa prišiel pozrieť na môj problém so sliepkami ako ste mi poradili. Dostala som riadne zaucho, pretože ak nechovám viac ako 100 sliepok žiadny veterinár sa nebude zaujímať o môj problém. Na to aby niekto vyšetril akú chorobu majú je potrebný štátny veterinár a ten chodí , len do veľkochovní, inak si mám sliepku na vlastné finančné náklady dať vyšetriť do Dolného Kubína (cca 900€).Dnes ráno som našla liliputku uhynutú a kohút už ani nekikiríka, len vydáva čudné zvuky.Ďalším dvom vyteká z nosa hustá tekutina podobná hnisu, takže musím celý chov 20 sliepok pozabíjať, lebo ....
kekedola
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 9. Jún 2013, 22:36

Re: kýchajúce sliepky

Poslaťod MVDrAlexandra » 29. Jún 2013, 13:07

Dobry den,
tak to ma skutocne mrzi, netusila som, ze sa to riesi takouto cestou. Pride mi to trosku zvlastne, ale zrejme to zavisi od kazdeho veterinara.
Mrzi ma konecne riesenie problemu, dufam, ze ak sa este niekedy rozhodnete chovat sliepky, bude sa Vam darit podstatne viac
MVDr. Alexandra
MVDrAlexandra
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 31. Aug 2012, 15:30
Bydlisko: Košice


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron