[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - kýchajúce sliepky

kýchajúce sliepky

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

kýchajúce sliepky

Poslaťod kekedola » 13. Jún 2013, 21:43

Ďakujem za odpoveď, tá poznámka na odpoveď nebola myslená zle. som len nervózna z toho ich stavu,pretože neviem čo im je.Veterinár mi doporučil liek podľa popisu v telefóne.Sliepkam sa nelepší stav ,dokonca majú silnejší výtok z nosa,hnačku (iba dve) a niektorá neviem zistiť ktorá má krv v stolici.Prostredie kde ich mám , udržujem v čistote, každý týždeň čistím,majú vetrané kuríny , výbeh zametám , dva krát denne čistá voda, majú popolisko aj pieskovisko . Ak sa mi podarí dostať sem nejakého veterinára, dám vedieť ako to dopadlo. Ešte raz ďakujem
kekedola
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 9. Jún 2013, 22:36

Re: kýchajúce sliepky

Poslaťod MVDrAlexandra » 15. Jún 2013, 15:23

Veterinari by mali mat v popise prace aj vyjazd za pacientom, takze nemyslim,ze by to mal byt problem :) kazdopadne drzim palce :) Budem rada,ak sa potom podelite o info, co im nakoniec bolo :)
prajem pekny vikend :)
MVDr. Alexandra
MVDrAlexandra
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 31. Aug 2012, 15:30
Bydlisko: Košice


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron