Morča problémy s penisom

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Morča problémy s penisom

Poslaťod esinka » 25. Mar 2013, 20:28

Dobrý deň, asi pred 2 týždňami som si všimla, že naše 7 mesačné morča má niečo na zadku. Zobrala som ho veterinárovi, ten povedal, že to ma vonku penis a má tam zápal. Dal mi masť Ophtalhmo-Framykoin, hneď mu to natrel a vtlačil naspať. Asi 2 dni som mu to natierala a vtláčala naspať a prešlo to. Za pár dní sa opakovalo to isté len bez zápalu, tak som prestala dávať piliny, umyla som ho a natrela masťou.Teraz to má pravidelne s tým rozdielom že má okolo penisu a na konci suché žlte chrasty a dnes aj trochu začervenané. Vydezinfikovala som Betadinom, lebo tam mal zaschnuté seno.Inak mu chutí, je veselé akoby mu nič nebolo. Veľmi pekne ďakujem za skorú odpoveď. :ahoj:
esinka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Mar 2013, 19:28

Re: Morča problémy s penisom

Poslaťod MVDrAlexandra » 2. Apr 2013, 18:57

Dobry den, v pripade, ze problem sa opakuje a zacali ste si vsimat uz aj chrasty a zmeny na kozi, zrejme to bude treba riesit uz antibiotikami. Urcite navstivte veterinarneho lekara opat, pretoze problem moze vyustit do vaznych zdravotnych problemov
MVDr. Alexandra
MVDrAlexandra
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 31. Aug 2012, 15:30
Bydlisko: Košice


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron