lysinka u rozetového morčiatka

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

lysinka u rozetového morčiatka

Poslaťod timmina » 4. Feb 2013, 21:38

dobrý večer,
pred dvoma dňami sme si kúpili rozetové morča (samčeka). Ešte sa nás bojí a kým sme pri klietke je zalezený v domčeku, takže som nemala príležitosť na podrobnejšie skúmanie. Dnes som si všimla že presne v strede hlavičky, medzi ušami má väčšiu lysinku. Nie je na nej chrasta, nekrváca, ani nie je pokrytá žiadnym povlakom. Vedeli by ste mi poradiť či môže ísť len o zväčšený stred rozety alebo či je to niečo čo treba riešiť? ďakujem
timmina
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Feb 2013, 21:33

Re: lysinka u rozetového morčiatka

Poslaťod MVDrAlexandra » 6. Feb 2013, 20:40

Dobry vecer, podla vsetkeho ide len o stred rozety, este pockajte par dni,ak to nebude krvacat,mokvat,supinatiet ani nic patologicke, je to v poriadku. A ak budete mat moznost,,skuste sa na to pozriet viac zblizka, ci tam nevidite nieco neprirodzene
MVDr. Alexandra
MVDrAlexandra
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 31. Aug 2012, 15:30
Bydlisko: Košice

Re: lysinka u rozetového morčiatka

Poslaťod timmina » 13. Feb 2013, 21:25

ďakujeme za radu, každý deň sme ho kontrolovali a má to stále rovnaké, čisté a ani sa to výrazne nezväčšuje, skôr mi pripadá že mu to už trochu zarástlo chlpami. :)
timmina
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Feb 2013, 21:33

Re: lysinka u rozetového morčiatka

Poslaťod MVDrAlexandra » 13. Feb 2013, 21:40

tak to je super, mozno len spomalenejsi rast chlpkov na danom mieste :) v tom pripade je vsetko ok ;)
MVDr. Alexandra
MVDrAlexandra
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 31. Aug 2012, 15:30
Bydlisko: Košice


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron