hnacka

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

hnacka

Poslaťod scarymary » 22. Sep 2012, 21:43

dobry den

rada by som poprosila o pomoc... mam od nedele steniatko a ked sme ho doniesli tak sme mu kupili granule trainer natural a zacal mi velmi hnackovat.. zacalo to redsou stolicou a potom az uplne riedkou.. tak som mu tie granule vysadila a dala som mu tie co mal predtym kym sme ho priniesli a a pomaly zamiesaavala tie nove ale vobec to nepomohlo tak som ich vysadila uplne a dala som mu len ryzu ale v noci sa mi zobudil a mal tu stolicu este redsiu. tak som pockala den dala som mu stvrtku cierneho uhlia a podala ine granule eukanaby.. veterinar mi povedal ze je to zmenou prostredia a stravy a ked som volala na kliniku tak mi povedali to iste.. uz neviem co s tym.. dnes som mu uvarila maso vo vode a zamiesala trosku s granulami.. dalsia vec je ze on to hlce a skoro vobec nekuse ale neda sa donutit aby to rozkusaval.. inak stale pije vodu a je ciperny stale sa chce hrat a vyzera uplne zdravo az na tie zazivacie problemy.. skuste mi poradit prosim nechcem ho nechat bez stravy je to 7 tyzdnove stena a potrebuje stravu... dakujem
scarymary
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22. Sep 2012, 21:28

Re: hnacka

Poslaťod MVDrAlexandra » 23. Sep 2012, 17:15

Dobry den, ak budu problemy pretrvavat, navstivte veterinarneho lekara aby steniatku dal vyzivu vo forme infuzii. Bolo odcervene? Nevyskytuju sa aj dalsie problemy, ako zvracanie, malatnost a podobne? bolo ockovane?
MVDr. Alexandra
MVDrAlexandra
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 31. Aug 2012, 15:30
Bydlisko: Košice


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron